Home Bez tēmas 2021. gada lielākie laimesti

2021. gada lielākie laimesti

0

Jā, jau 2021. gadā ir parādījušies pirmie veiksminieki. Daži cilvēki vispār netic, ka spēlēs. loterijās, online spēlēs var laimēt, tādi cilvēki uzskata, ka zibens spēriena varbūtība ir lielāka nekā varbūtība uzvarēt loterijā. Bet atradās cilvēks, kurš bija gatavs nepiekrist šādam apgalvojumam – 1997. gadā viens no pasaules slavenākās Powerball loterijas dibinātājiem Edvards Staņeks uzrakstīja rakstu, kurā viņš minēja šādu statistiku: 1996. gadā 1136 loterijas dalībnieki laimēja miljonu dolāru vai vairāk, 4520 cilvēki ieguva balvas, sākot no 100 tūkstošiem līdz miljonam dolāru.  Tajā pašā gadā no zibens spēriena gāja bojā tikai 91 cilvēks.

Galvenais ir ticēt un mēģināt. Varbūt ir nepieciešams talismans vai amulets? Dažas tautas četrlapu āboliņu uzskata par veiksmes simbolu.  Citi uzskata, ka, satiekot skursteņslaucītāju, gūs panākumus.  Talismans tiek uzskatīts arī par mārīti, kas nejauši apsēdās uz cilvēka.

Kad labāk nopirkt loterijas biļeti vai notestēt savu veiksmi citās spēlēs? Atbildēs Mēness

 Eksperti uzskata, ka diena, kad cilvēks piedzimst, būs lieliska diena veiksmes pārbaudīšanas manipulācijām.  Vienkārši neaizmirstiet par nakts debess ķermeņa ietekmi uz panākumiem un veiksmi.  Maz ticams, ka veiksme būs tiem, kas nolemj iegādāties biļeti jaunā mēness laikā, pat ja tā ir personas dzimšanas diena.

Eksperti atzīmē, ka augošā mēness laikā jūs noteikti varat paņemt biļeti, kas nesīs panākumus.  Šis ir visietekmīgākais laiks, kas palielina izredzes uz uzvaru.  

Astrologi uzskata, ka visveiksmīgākās ir dienas, kad Mēness atrodas Lauvas, Strēlnieka, Ūdensvīra, Jaunavas un Vērša zvaigznājā.

Kamēr nakts zvaigzne apstājas Svaru, Mežāža un Zivju zvaigznājā, jums nevajadzētu gaidīt veiksmi.  Pārējie periodi ir neitrāli.

Tagad jūs zināt visu par veiksmīgākām dienām, par veiksmes simboliem, un šo tīmekļa lapu jūs varat izmantot, ka savas veiksmes pārbaudīšanas laukumu.

Lielākas uzvaras 2021. gadā

  • 2021. gada 2. jūnijā Kazahstānas iedzīvotājs nopirka tiešsaistes loterijas biļeti, kas ļāva viņam laimēt vienu miljonu dolāru. Kazahstānim Rishat Tyulegenov paveicās Millennium Millionaire Series, kuru organizē Dubaijas beznodokļu veikalu tīkls. .
  • Daudzu bērnu māte no Kolorādo saņēma 1 miljona ASV dolāru lielu atlīdzību, piedaloties vakcinācijas loterijā COVID-19.  2021. gada maijā Kolorādo gubernators izveidoja jaunus loterijas noteikumus, kur pieci vakcinēti štata iedzīvotāji ieguva iespēju laimēt 1 miljonu dolāru.
  • Baltkrievs loterijā laimēja vairāk nekā 1,18 miljonus ASV dolāru.Sestdienas Sportloto, viņš uzminēja visus sešus skaitļus un laimēja džekpotu.
  • Vecā imigrante no Laosas 20 gadus pirka biļetes ar laimesta numuriem, par kuriem sapņoja viņas vīrs. 2021. gada janvārī veiksme viņai uzsmaidīja – sieviete laimēja 60 miljonus dolāru Ontario loterijā un azartspēlēs.
  • Leonards un Lorraine Padawan no Ņujorkas štata Blossvale 2021. gada 16. februārī Mega Millions izlozē laimēja 96 miljonu dolāru džekpotu.  Loterijas laimīgie skaitļi bija 1, 26, 44, 54, 66 un mega bumba 10. Pāris nolēma sadalīt džekpotu vienādi un katrs pēc nepieciešamajiem atskaitījumiem atņēma 23 016 702 USD.  Miljonās bagātības īpašnieki plāno kopīgi iegādāties kemperu.
  • 2021. gada janvārī Mičiganā nopirkta biļete bija 1,05 miljardu dolāru vērta, kas bija uzkrājies pagarinātas neuzvarēto spēļu sērijas rezultātā.  Šodien tas ir trešais lielākais džekpots jebkad.
  • Mega Millions džekpots 515 miljonu ASV dolāru apmērā tika piešķirts kādam Pensilvānijas iedzīvotājam 2021. gada 22. maijā.  Pēc nodokļu nomaksas laimīgais varēs paņemt 348,6 miljonus dolāru. Šī ir maksimālā naudas balvu summa kopš 2010. gada.  Džekpota uzvarētāja vārds un dzīvesvieta nav zināma.  Balva ir devītā lielākā balva kopš Mega Millions izveidošanas 2002. gadā.
  • Balva 210 miljonu eiro apmērā pārspēja Eiropas džekpotu rekordu 2021. gada februārī.  Milzīga laime tika vienam spēlētājam no Šveices.  EuroMillions dalībnieks balvu paņēma divus mēnešus pēc rekorda uzstādīšanas loterijā – 200 miljoni eiro. Pēc šī pasākuma organizatori palielināja maksimālo džekpotu līdz 220 miljoniem eiro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.