Home Bez tēmas Žanis ar asarām pamet viņa un Magones kopīgo māju Gulbenes pusē –...

Žanis ar asarām pamet viņa un Magones kopīgo māju Gulbenes pusē – VIDEO

0

TV šovu zvaigzne, dzejniece Magone Šutoviene nolēmusi vairs nelikt šķēršļus vīra Žaņa vēlmei doties peļņā uz ārvalstīm, viņa atklājusi šovā “Slavenības. Bez filtra”.

Šova iepriekšējās sezonās šis jautājums raisījis ne mazumu strīdu, jo Žanis norādījis, ka uz vietas laukos viņam piemērota darba par atbilstošu samaksu nav. Vīrietis, kurš gadiem ilgi strādājis Lielbritānijā par turienes algu, atzinis, ka šeit maksā ļoti maz un teju nav vērts doties strādāt. Magone iepriekš neparko nevēlējās Žani laist prom – bērni mazi, saimniecība jākopj, bet tomēr nu savas domas mainījusi.

Sieviete atzīst, ka nevēlas būt tā, kas liek šķēršļus vīra vēlmju realizēšanai. Žanis tikmēr saka, ka sieva ar dievpalīgu tiks galā ar visām grūtībām, ko varētu radīt viņa došanās peļņā. Pāris ir gatavs šim jaunajam dzīves pagriezienam. Magone saka, ka lielākais izaicinājums varētu būt saimniecības darbu apvienošana ar bērnu pieskatīšanu, par pārējo viņa nebēdā – krāsni iekurt prot, malka sagādāta.

Plašāk par šo tematu skatieties STV šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.30 un 21.05!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.