Home Bez tēmas Skatuves leģenda Ķesteris pandēmijas laikā prāto par aroda maiņu

Skatuves leģenda Ķesteris pandēmijas laikā prāto par aroda maiņu

0

Tautā mīlētais Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, kurš nupat uz ekrāniem bija redzams arī TV3 seriāla  “Nemīlētie” pirmajā sezonā, Covid-19 pandēmijas laikā prātojis par to, ko viņš dara un, vai varētu darīt ko citu, vēsta izdevums “Kas jauns” (19.-25.01.2021).

Aktieris pandēmijas laikā ne vien cītīgi strādājis, tostarp arī ierunājot filmas un reklāmas, bet arī sev uzdevis dažādus jautājumus. Ģirts norāda, ka nevar teikt – šis laiks ir pozitīvs. Tā ir liela mācību stunda mums visiem un arī viņam pašam bijušas “satikšanās ar sevi”. Aktieris norāda, ka sabiedrība ir iedzīta stūrī un šobrīd nav iespējams paslēpties aiz ekonomiskiem apsvērumiem vai nākotnes plāniem.

Ķesteris uzdevis sev jautājumu, kas viņš ir un ko vēl varētu darīt bez tā, ko dara šobrīd. “Pievērsties digitālām prasmēm? Es nevarētu būt politiķis. Viens aktieris jau Saeimā ir..,” norāda aktieris, piebilstot, ka nevarētu arī, piemēram, cept pīrādziņus. Ne visiem ir dots uzņēmēja gēns atzīst Ģirts, norādot, ka ir labs izpildītājs un savas jomas profesionālis.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.