Home Bez tēmas Sinoptiķi izplata brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

Sinoptiķi izplata brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

0

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien un naktī uz svētdienu gaidāmo laiku.

Sestdien virs līča turpinās veidoties sniega mākoņi, kas vietām centrālajos un rietumu rajonos nesīs stipru sniegu. Dienas vidū sniega sega palielināsies par 5-7 cm. Ceļi būs slideni un redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta.

Sestdien virs līča turpinās veidoties sniega mākoņi, kas Rīgā nesīs stipru sniegu. Dienas vidū sniega sega palielināsies par 5-7 cm. Ceļi būs slideni un redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta.

ESI INFORMĒTS par gaidāmo snigšanas intensitāti, kas var kavēt transporta kustību uz ceļiem, kā arī gājēju pārvietošanos. Atsevišķos rajonos var tikt traucētas āra aktivitātes. Esi uzmanīgs gan ejot, gan arī braucot ar divriteni vai automašīnu!

Naktī uz svētdienu un svētdien no rīta Latvijā gaidāms stiprs sals, un termometra stabiņš, debesīm skaidrojoties, daudzviet noslīdēs līdz -20…-24º atzīmei, lokāli pat par kādu grādu zemāk.

ESI INFORMĒTS, ka gaidāms stiprs sals. Pastāv veselības traucējumu risks atsevišķām iedzīvotāju grupām, piemēram, vecākiem cilvēkiem un zīdaiņiem, arī bezpajumtniekiem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.