Home Nopietnāk Sinoptiķi izplata brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

Sinoptiķi izplata brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

0

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par piektdienas vakarā gaidāmo laiku.

Piektdien dienas laikā, turpinoties snigšanai, Latvijas centrālajos rajonos pēcpusdienā (laika periodā no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00) sniega segas biezums palielināsies par 5 cm. Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta un ceļi slideni.

05.02.2021., turpinoties snigšanai, laika periodā no plkst. 17:00 līdz plkst. 20:00 sniega segas biezums būs palielinājies par 5 cm. Ielas un trotuāri būs slideni, un redzamība būs pasliktināta.

ESI INFORMĒTS par gaidāmo snigšanas intensitāti, kas var kavēt transporta kustību uz ceļiem, kā arī gājēju pārvietošanos. Atsevišķos rajonos var tikt traucētas āra aktivitātes. Esi uzmanīgs gan ejot, gan arī braucot ar divriteni vai automašīnu!

06.02.2021. nakts otrajā pusē vietām valsts austrumu daļā gaisa temperatūra pazemināsies līdz -20°, savukārt naktī uz 07.02. daudzviet austrumu daļā, debesīm skaidrojoties, gaidāms stiprs sals, gaiss atdzisīs līdz -20…-23°.

ESI INFORMĒTS, ka gaidāms stiprs sals. Pastāv veselības traucējumu risks atsevišķām iedzīvotāju grupām, piemēram, vecākiem cilvēkiem un zīdaiņiem, arī bezpajumtniekiem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.