Home Nopietnāk Lietuvietis Īrijā zvērīgi nogalina savu draugu – latvieti Māri

Lietuvietis Īrijā zvērīgi nogalina savu draugu – latvieti Māri

0

Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie, atsaucoties uz “Belfast Telegraph”, ziņo par šausālīgu slepkavību šajā valstī, kur kāds Lietuvas pilsonis nogalinājis latvieti.

Lietuvas valstspiederīgais Šarunas tiek tiesāts par zvērīgu sava drauga, latvieša,  Māra noslepkavošanu Belfāstā. Slepkavība notikusi naktī uz 17. maiju.

Lietuvietis 23. maijā bija ieradies policijas nodaļā un atzinies, ka nogalinājis savu draugu. Nogalinātā Māra līķis tika atrasts mājā, kur tobrīd dzīvojis apsūdzētais. Policija, apskatot notikumu vietu, atklāja, ka upurim ir 20 – 30 reizes sists pa galvu un pēc tam, nolūkā slēpt nogalinātā identitāti, sejā mēģināts ieliet balinātāju.

Pēc policijas teiktā, lietuvietis esot atzinies, ka uzbrucis savam draugam, jo sastrīdējušies, kamēr kopā lietojuši alkoholu. Lietuvietis tāpat arī atzinies, ka viņš izmaucis latvietim galvā atkritumu maisu, “lai būtu drošs, ka viņu nonāvējis”. Sniedzot detalizētāku informāciju, detektīvs tiesas sēdē atklājis: “Pratināšanas laikā apsūdzētais arī atzinās, ka uz mirušā krūtīm mēģinājis iegriezt vārdu” žurka”. Tāpat arī viņš piebilda: “Atbildētājs paziņoja, ka viņam šī slepkavība ir patikusi. Viņš arī sacīja, ka viņam sagādā baudu slepkavot dzīvniekus.”

Līdz nākošajai tiesas sēdei lietuvietis paliks aiz restēm, vēsta ireland-baltic.ie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.