Home Nopietnāk Dažas dienas pēc čeku sadedzināšanas vidzemnieces dzīve krasi mainās

Dažas dienas pēc čeku sadedzināšanas vidzemnieces dzīve krasi mainās

0

Trešdien, 8.jūlijā, vidzemniece, kura sevi vēlējās raksturot kā “pašnodarbinātu personu no Vidzemes Centrālās augstienes vecuma kategorijā 50+”, spēlējot Simtgades loteriju interneta vietnē www.latloto.lv, laimēja 10 000 eiro. Laimests slēpās zem cigoriņu kafijas simbola, vēsta “Latvijas Loto”.

“Kā lai nekļūst māņticīgs, ja manā dzīvē bija vesela notikumu ķēde, kas rezultējās ar tik lielu laimestu,” viņa aizrautīgi iesāk savu stāstu. “Pirmo reizi mūžā pamēģināju dedzināt čekus, tāpat man bija planētu parāde un monētas uzlādēšana. Visbeidzot, arī numeroloģija sevi apliecināja par visiem simts procentiem,” viņa domā, ka šādas zināšanas un rituāli palīdzējuši iegūt laimestu. “Tāpēc jāsaka, ka lielais laimests bija laika jautājums. Redziet, manā gadījumā pagāja tikai 2 vai 3 dienas.”

Tiesa, vēl trešdien viņa izlasījusi Latvijas Loto ziņas, kur stāstīts par rīdzinieku, kurš tikko Simtgades loterijā laimējis 10 000 eiro, un nodomājusi, ka tagad, visticamāk, kādu laiku neviens nelaimēs. “Tāpēc mans pirkums bija spontāns,” viņa pati ir nedaudz izbrīnīta, ka tobrīd tomēr nopirkusi loterijas biļetes. Interesanti, ka šajā dienā viņai bijuši trīs laimesti: 10 000 eiro ar vienu Simtgades biļeti un 5 eiro ar otru, kā arī 5.60 eiro Vikinglotto. Iepriekš viņas lielākais laimests bijis 500 eiro momentloterijā Karnevāls.

“Vēl nezinu, kā tērēšu,” viņa atzīst. “Visticamāk, ieguldīšu mājsaimniecībā, remontam. Kopš laimesta brīža pagājis pārāk īss laiks, lai varētu pateikt ko konkrētāku. Tad, kad nauda būs kontā – tad domas būs arī skaidrākas.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.