Home Nopietnāk Pazīstamais mūziķis Mielavs atkal nonācis grūtā situācijā

Pazīstamais mūziķis Mielavs atkal nonācis grūtā situācijā

0

Izdevums “Kas jauns” savā otrdienas numurā vēsta par pazīstamo latviešu mūziķi Ainaru Mielavu (59), kuru kovidkrīze iedzinusi depresijā.

Viņš neslēpj, ka depresija šajā radošajām personībām izaicinājumu pilnajā laikā ir atgriezusies, turklāt nācies pat lietot antidepresantus. Iepriekš Mielavs 2018. gada izskaņā publiski atzina, ka ticis pāri smagam dzīves posmam, kad teju divu gadu garumā cīnījies ar depresiju. Viss sācies ar to, kad draugs dzīvē un partneris uz skatuves ar e-pasta vēstules starpniecību paziņojis, ka pārtrauc turpmāko sadarbību.

Mielavs to intervijā TVNET nosauca par šausmīgāko gadu savā dzīvē. Apmeklējis vairākus psihiatrus, līdz ticis pie zālēm, kas viņu “izcēlušas” no mokošā stāvokļa. Lai gan pēc tam viss bijis lieliski, nu kovidkrīzes laikā slimība uzglūn atkal, viņš atklājis ReTV raidījumā “Jautā-Jums”.

Ainars atzinis, ka atkal lieto medikamentus. Šovasar paredzētas trīs lielas uzstāšanās, bet valda neziņa, kas notiks ar 60 gadu jubilejas koncerttūri rudenī un ziemā, uz ko jau pārdots daudz biļešu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.