Home Sirdij Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūlijs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūlijs

0

Daudzi var justies nedaudz izsisti no sliedēm pēc iepriekšējo dienu laikā saņemtā lielā enerģijas pieplūduma. Dari to, kas tev patīk un sagādā pozitīvas emocijas. Pavadi šo dienu kopā ar labāko draugu vai mīļoto cilvēku.

auns

Auns

Mēness šo dienu tev padarīs patiesi harmonisku. Labvēlīgs laiks dažādām romantikas, mīlestības pilnām nodarbēm, kuras liek tavai sirdij pukstēt straujāk. Novērtē to, ko jau esi sasniedzis un ar smaidu uz lūpām turpini iesākto ceļu.

versis

Vērsis

Var gadīties, ka šodien jutīsies nedaudz atstāts novārtā vai apmaldījies. Ieteicams izvēlēties aktivitātes, kuras sagādā tev prieku  un liek izkāpt ārpus savas komforta zonas. Tu nekad nevari paredzēt, kādi notikumi un satikšanās ir tev priekšā. Pavadi vairāk laika ārpus mājas.  

dvini

Dvīņi

Šodien centies vairāk izpaust savu personību. Priecājies, līksmo, ļauj sev mirdzēt un baudi šo dienu. Jutīsies nedaudz bezrūpīgāks kā ierasts. Novērtē katru mazo lietiņu savā dzīvē, kas sagādā tev smaidu un smieklus. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

vezis

Vēzis

Šajā dienā ieteicams vairāk pievērsties savas enerģijas lietderīgai izmantošanai un apkārtējo cilvēku izprašanai. Jutīsi zināmu spriedzi, kuras dēļ atsevišķās situācijās vari zaudēt kontroli pār sevi un savām emocijām. Zem tavas šķietami mierīgās ārienes var slēpties pamatīgs dusmu viesulis.

lauva

Lauva

Laiks pārdomāt apkārt notiekošo un savu rīcību. Iespējams, šobrīd ir noslēdzies kāds konkrēts tavas dzīves posms. Zvaigznes un mēness būs tavā pusē un atnesīs tev veiksmi gan karjerā, gan finansēs, mīlestībā un draudzībā. Spēku vari smelties no sarkanās krāsas. Ņem visu, ko dzīve tev sniedz, tomēr nezaudē piesardzību.

jaunava

Jaunava

Šodien jutīsies laimīgs un baudīsi gandarījumu par paveikto, vienu pēc otra atzīmējot savus sasniegtos mērķus. Daudzi vērsīsies pie tevis pēc palīdzības. Iespējams, jutīsies kā nonācis kalna virsotnē, taču daļa var kļūt arī ļoti noslēgti. Lielā mērā tas atkarīgs no tevis paša un tavas spējas novērtēt savus panākumus.

svari

Svari

Šī diena būs piesātināta ar daudz un dažādiem notikumiem. Jutīsies, it kā tavā dzīvē būtu iemaldījies virpuļviesulis, taču vienlaikus tas var izrādīties arī viens no lielākajiem tavas dzīves piedzīvojumiem. Apģērba izvēlē dod priekšroku kam mirdzošam.

skorpions

Skorpions

Šodien viss būs atkarīgs no tevis. Vai nu tu izvēlēsies doties uz priekšu, pārvarot visus šķēršļus, vai apmaldīsies, atmetīsi visam ar roku un paliksi strupceļā. Centies izmantot pēdējo nedēļu gaitā gūtās mācības attiecībā pret mīlas dzīvi un karjeru. Uzsāc savu ideju realizēšanu.

strelnieks

Strēlnieks

Tavs darāmo darbu saraksts šai dienai ir diezgan garš, taču tev lieliski izdosies ar visu tikt galā. Tev ir tik daudz ko teikt gan sev, gan citiem, līdz ar to kļūsi sociāli aktīvāks. Būs daudz ko redzēt, daudz ko piedzīvot un daudz cilvēku, kurus satikt.

mezazis

Mežāzis

Labvēlīgs laiks savu karjeras mērķu realizēšanai. Iespējams, lai sasniegtu iecerēto, būs jāizkāpj ārpus savas komforta zonas. Tas palīdzēs gūt jaunas, noderīgas zināšanas. Šodien var būt sevišķi grūti izvairīties no dažādiem kārdinājumiem.

udensvirs

Ūdensvīrs

Tev priekšā ir lielas pārmaiņas mīlas dzīvē. Lietas, kas šķita apstājušās un iestrēgušas atkal atsāks savu virzību. Labs laiks, lai sazinātos ar saviem draugiem un citiem tuviem cilvēkiem. Attīstība karjeras jomā gaidāma tiem, kuru strādā mākslinieciskā un radošā jomā. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.  

zivis-2

Zivis

Tavas ambīcijas var būt nedaudz nonākušas strupceļā. Mīlas dzīvē iespējami nelieli sarežģījumi un satricinājumi. Nedaudz veiksmīgāks būsi karjeras jomā. Vairāk laika un enerģijas velti sava darba un biznesa attīstībai. Viss ir tavās rokās. Spēks ir zināšanās.  

Lai tev lieliska šī diena!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.