Home Slavenības Izskan jaunas ziņas par kādreiz Latvijā tik populāro dziedātāju Stībeli

Izskan jaunas ziņas par kādreiz Latvijā tik populāro dziedātāju Stībeli

0

Izdevumi “Privātā dzīve” un “Vakara Ziņas” savos jaunākajos numuros vēsta par jaunumiem populārā dziedātāja Jāņa Stībeļa (44) dzīvē.

Sarunā ar PDz viņš atzīst, ka bija jau izveidojis jaunu grupu, bet tā kā visas lielās uzstāšanās šovasar ir atceltas, atliek vien pievērsties komponēšanai un jaunu dziesmu radīšanai. Pirmā uzstāšanās pēc ilgāka laika bijusi autokoncertā Līvānos – dīvaini bijis applausu vietā dzirdēt un redzēt pīpināšanu un auto gaismu mirkšķināšanu.     View this post on Instagram         

Mūziķis gan priecājas, ka atliek vairāk laika, ko veltīt ģimenei – sievai un trim dēliem (12, 7 un 2 gadi). Visi kopā dodās uz bērnu laukumiem Pierīgā un citām atrakcijām.

Puikas tiek likti arī pie darbiņiem, jo ģimene kopj mantoto Jāņa tēva īpašumu Talsu pusē – jāpļauj zāle, jāzāģē krūmi. Ir dārzs, kas jākopj, būšot liela ķiršu raža. Mājā gan neviens nedzīvo, bet Jānis cer, ka ar laiku spēs to atjaunot. Dzīvei mazpilsētā esot savs šarms un, galu galā, Jānis no šejienes nācis. Tāpat kolēģis Intars Busulis, kurš arī ir no Talsu puses, no Rīgas pārcēlies atpakaļ uz laukiem. Nu arī Stībelis, kurš septembra beigās svinēs 45. dzimšanas dienu, aizdomājies par to pašu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.