Home Nopietnāk Madara Kiviča gatava palīdzēt bijušā vīra ģimenei

Madara Kiviča gatava palīdzēt bijušā vīra ģimenei

0

Jaunākajā izdevuma “Kas jauns” numurā lasāma intervija ar mūziķa Andra Kiviča bijušo sievu Madaru, kurā viņa neslēpj, ka neliegtu savu palīdzību bijušā vīra ģimenei ar mazuli, ja šāda nepieciešamība rastos.

Madara stāsta, ka viņa ar Andri šobrīd komunicē tikai un vienīgi par abu kopīgo meitiņu audzināšanu, tas arī viss. Bērni visai daudz laika pavada ar tēti, jo arī Madarai ir jāstrādā un viņa nevar atļauties tikai sēdēt mājās.

Andra un Lienes gaidāmajam mazulim Madara vēl tikai to labāko un neslēpj, ka neatteiks un palīdzēs ģimenei, ja kādreiz šāda nepieciešamība radīsies. Piemēram, ja Andris būtu prom koncertā un Lienei vajadzētu aizvest piena maisījumu, Madara to paveiktu.

Liene uz kāda komentētājas teikto “Instagram” atbildējusi: “”Šāds jautājums par palīdzēšanu man nekad nav bijis iekļauts dienas kārtībā, tāpēc esmu izbrīnīta. Es neesmu no cilvēkiem, kas lūdz palīdzību, vēl jo vairāk – parasti ar bērniem palīdzu es, taču neafišēju to. Tomēr paldies, novērtēju. Es labprāt pieskatu Andra meitenes, kad nepieciešams, palīdzu ar visu iespējamo un nekad neatsaku. Man tas liekas pašsaprotami. Es taču saprotu, ka mammai mēdz būt darbiņi, skriešanas un darīšanas, vai ne? Atbalstu, kā vien varu un darīšu to vienmēr. Nekad neesmu atteikusi palīdzēt – ne Covid ārkārtas situācijā laikā, kad Andra meitiņu mamma Madara bija saslimusi (paldies Dievam, tikai saaukstējusies) un riskēju saslimt arī es, būdama stāvoklī, ne tagad – pēdējos grūtniecības mēnešos. Palīdzēšu vienmēr. Mums ar meitenēm ir siltas un tuvas attiecības, par ko man prieks,” raksta Liene.

Šobrīd Madara dienas vada, strādājot par auklīti un interjera dizaineri, bet viņas sirdslieta ir darbs ar bērniem, ar ko saistās arī ilgtermiņa mērķi. Madara stāsta, ka emocionāli ir atvērusies un pozitīva, jūtas labi. Viņā nav ne naida, ne kādu negatīvu emociju par izjukušo ģimeni. “Šis ir gads, kad sākas jauns laiks..” noslēdz Madara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.