Home Nopietnāk Psihoterapeits Rudzītis pieceļas un aiziet no Kiviča vadītā raidījuma – VIDEO

Psihoterapeits Rudzītis pieceļas un aiziet no Kiviča vadītā raidījuma – VIDEO

0

Mūziķa Andra Kiviča jaunā raidījuma “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” otrajā epizodē viesojās psihoterapeits Viesturs Rudzītis, kurš raidījuma beigās piecēlies un, nepabeidzot sarunu, devies prom.

“Pārtērējām 3(!) minūtes no atvēlētā laika, taču Rudzīša kungs sarunu turpināt atteicās.Kad lūdzu paskaidrot, kāpēc tāda kalibra psihoterapeits publiski apsaukā Kiviču un sarkastiski izsakās par Lieni, par pamatu ņemot baumu lapas, un “cik sapratu” un ” kaut kur dzirdēju”.” raksta Andris.

Kāds no lietotājiem norāda, ka “Tu tak pats zini , ka baumu lapas info ņem no Taviem soctīklu komentāriem un paša publikācijām, kas Tevi varētu nepmierināt? Ko sēj to pļauj .” Andrim ir ko teikt arī par šo: “Nav taisnība.Rudzītis ir pagrābis pilnīgi citu epizodi, un tikai sev zināmu iemeslu dēļ nospriedis, ka tā ir mūsu iepazīšanās ar Lieni diena.Un tad jau tālāk veicis mistisku iepazīšanās analīzi, kurā man ir Dona Kihota sindroms,utt. Un dabīgi, ka to visu viņš skaļi domā publiski, kaut pašā saknē jau ir auzas.Otrkārt baumu lapas nevis ņem info no maniem tīkliem, bet ņem un pieliek procentiņus 30 klāt.Tas, ka psihoterapeits publiski apsaukājas.”

Pilanais raidījums “YouTube” no 2.jūlija!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.