Home Nopietnāk Sinoptiķi nopietni brīdina par gaidāmo laiku

Sinoptiķi nopietni brīdina par gaidāmo laiku

0

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par laika apstākļiem tuvākajās dienās.

Jau aizvadītajā naktī Rīgas centrā gaisa temperatūra nepazeminājās zem +20º. Arī turpmākās divas diennaktis būs ļoti karstas – naktīs minimālā gaisa temperatūra būs ap +20º, bet pēcpusdienās sasniegs +28…+31º.

Brīvdienās un darba nedēļas sākumā Latvijā vēl turpināsies stiprs karstums – 27.06. un 28.06. vēl teritorijas lielākajā daļā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +27…+32º. Bet pirmdien vien austrumu un centrālajos rajonos temperatūra paaugstināsies līdz +27…+28º.

ESI INFORMĒTS, ka ir gaidāms karstums. Pastāv veselības traucējumu risks atsevišķām iedzīvotāju grupām, piemēram, vecākiem cilvēkiem un zīdaiņiem.

No 26.06.2020. līdz 29.06.2020., saglabājoties karstam un lielākoties sausam laikam, daudzviet Latvijā mežos ir augsta ugunsbīstamība. Pirmdien teritoriju no rietumiem šķērsos nokrišņu zona un ugunsbīstamība mazināsies.

ESI INFORMĒTS, ka mežos un krūmāju teritorijās ir paaugstināta ugunsbīstamība. Esi piesardzīgs mežu un krūmāju tuvumā. Nekurini ugunskurus un nemet zemē izsmēķus! Aizdegšanās gadījumā uzreiz ziņo glābšanas dienestam

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.