Home Bez tēmas Horoskops APRĪLIM

Horoskops APRĪLIM

0
unsplash-logoIrina Iriser

Nu jau kādu laiciņu dzīvojam astroloģiskajā pavasarī un laiks turpina ritēt aizvien tuvāk vasarai, lai gan ar vīrusu saistītās nebūšanas ikdienu dažkārt iekrāso pelēkos toņos. Noskaidro, kā zvaigznes būs izkārtojušās aprīlī, un ko tas nozīmēs tieši tev!

Auns

Tavs šī mēneša atslēgas vārds būs – mērenība! Iespējams, tas izklausās ne visai labi, taču šoreiz mērenība nesola saistīties ar milzīgiem ierobežojumiem, viss nāks pats no sevis. Tev nebūs sevi jāpārslogo ar dažādiem ierobežojumiem, jo viss notiks tieši tā, kā tam paredzēts būt. Gaisā virmos kaut kas, kas varētu palielināt tavu spriedzi – mēģini pārlieku netērēt enerģiju koncentrējoties uz to, jo šī spriedzes sajūta, visticamāk, mazināsies tikai maija sākumā. Tā vietā, lai ļautos stresam, ieguldi savu enerģiju dažādās radošākās lietās, kas tev patīk un sagādā prieku. Noteikti izbaudi pavasari un kādu nedēļas nogali kopā ar sev mīļiem cilvēkiem dodies jaukā piknikā, pavadot dienu pie dabas. 

Vērsis

Šajā mēnesī tev izdosies saglabāt savas izjūtas pietiekami mierīgas un savaldīt emocijas tā, lai tu varētu palīdzēt dažādas situācijas risināt citiem. Tev būs spēja loģiski domāt pat šķietami vistrakākajās situācijās – neļaujies mirkļa vājībām, bet turpini saglabāt vēsu prātu. Pateicoties šīm spējām, šomēnes īpaši varēsi izjust arī dzīvesprieku, kas vairosies ik reizi, kad jutīsi, ka esi spējusi palīdzēt kādam citam. Bet atceries arī to, ka apetīte rodas ēdot, tādēļ neziedo sevi pilnībā tikai citiem, bet velti laiku arī sev.

Dvīņi

Aprīlis gan iesāksies, gan beigsies mierīgi, taču mēneša vidus var būt diezgan grūts. Iespējams, dažādu notikumu virpulī tu sajutīsies kā kuģis bangojošos ūdeņos, kas dreifē no vienas ostas uz otru, neapzinoties, kurš ir nepieciešamais galamērķis. Tas var krietni izjaukt tavu iekšējo mieru un stabilitāti. Tev būs jāspēj apkopot visus savus spēkus, lai spētu izturēt notiekošo šajā laika periodā. Turklāt jābūt uzmanīgai, lai aizņemtības un stresa rezultātā neiedzīvotos arī kādās veselības problēmās, tādēļ – lai cik grūti nebūtu, atrodi laiku atpūtai un kam relaksējošam. 

Vēzis

Mēģini visas lietas uztvert viegli, taču nesapņo pārlieku daudz un neaizraujies ar nereālām fantāzijām. Atceries, ka viena lieta vai process izsauc citu, tā atkal nākamo utt. Ir laiks, lai tu konkrētāk sāktu apzināties to, kas esi un vai patiesi dari to, ko dzīvē vēlies darīt. Ja nē – ir pēdējais laiks, lai kaut ko mainītu, citādi ar laiku rutīna var sākt tevi teju degradēt. Mēģini rast atbildes uz jautājumiem par visu šo kopumu, tajā pašā laikā cenšoties izbaudīt ik mirkli, ko dzīve sniedz. Šajā mēnesī ieteicams veltīt laiku arī tam, lai satiktu sen neredzētus radus un/vai draugus.

Lauva

Līdz mēneša vidum tu aizvien dzīvosi domās un pārdomās par visu – darbu, privāto dzīvi un dzīvi kopumā. Liela nozīme šomēnes būs jebkāda veida pārmaiņām – apdomā, kas ir tas, ko tiešām vari mainīt – dari to, neļaujot sevi apturēt ne citu aizspriedumiem, ne iespējami ļaunprātīgam humoram. Katrā ziņā, parādi, ka esi stiprs cilvēks, tas ne vien pārliecinās apkārtējos, bet sniegs rūdījumu arī tev. Pieņem to, kas ir, reizē izdomājot arī to, kā ik brīdi vari uzlabot savas ikdienas sajūtas. Aprīļa otrā puse izskatās krietni mierīgāka, tādēļ rodi laiku, lai apdomātu savas patiesās dzīves vērtības un izveidotu savai dzīvei spēcīgāku pamatu. 

Jaunava

Šomēnes zvaigznes sastājušās tā, lai par tevi varētu teikt tā – būsi ar atvērtu sirdi. Tas nozīmē, ka īpaši izpalīdzēsi citiem, taču pati būsi klusa, īpaši neaizraujoties ar kategorizēšanu, tiesāšanu un nosodīšanu. Tu ne vien apjautīsi, bet liksi saprasta arī citiem to, ka cilvēki tiešām ir dažādi, un viņi ir jāpieņem tieši tādi. Iespējams, gūsi daudz jaunu atklāsmju par lietām, ko līdz šim uztvēri par pašsaprotamām. Šajā mēnesī mēģini veltīt laiku kvalitatīvai atpūtai, pavadi laiku ar ģimeni un/vai draugiem. Tas sniegs tev spēku, patīkamas emocijas un enerģiju.  Šomēnes īpašu uzmanību pievērs arī tam, lai tu darītu lietas, kas tev tiešām patīk. Šis tev solās būt diezgan garīgs mēnesis. 

Svari

Šī mēneša sajūtas, veiksmes un neveiksmes ir atkarīgas tikai no tā, kā pozicionēsi sevi un savas izjūtas. Ja domāsi negatīvi, arī viss apkārt izkārtosies tieši šādā gultnē, savukārt, ja spēsi sevi motivēt un domāt pozitīvi, lietas spēsi nokārtot daudz vieglāk un vienkāršāk nekā cerēts. Nebaidies no šķēršļiem – tādi nav tikai tavā dzīvē, ikvienam nākas ar tādiem saskarties. Mēneša beigās tev nāksies īpaši spēcīgi koncentrēties uz dažādām lietām. Tici saviem spēkiem, tiecies uz saviem mērķiem, domā labas domas, un tu spēsi piepildīt savas ieceres.

Skorpions

Aprīlis var nest dažādus sarežģījumus, ar ko tev nāksies cīnīties – nenolaid rokas! Iespējams, mēneša sākums tev pat šķitīs pārlieku agresīvs un ātrs, taču apsver visu mierīgi un rūpīgi – ar visu spēsi tikt galā, vajadzēs vien vairāk papūlēties nekā ierasts. Koncentrējies uz darāmo un nekas vairs nešķitīs neiespējams. Iespējami arī dažādi konflikti, tāpēc kontrolē savas emocijas un nepieņem pārsteidzīgus lēmumus, tādējādi vismaz tu neizprovocēsi citus, radot liekus saspīlējumus dažādās attiecībās. Arī mēneša otrajā pusē spriedzes līmenis būs diezgan augsts, jo īpaši personīgajā jomā. Centies rast veidu, kas tevi vislabāk nomierina, atbrīvojies no negatīvajām emocijām labāk svaigā gaisā vai sporta zālē, nevis izlādē tās uz apkārt esošajiem cilvēkiem. 

Strēlnieks

Šomēnes tavi spēcīgākie resursi būs oriģinalitāte un sabiedriskums. Iespējams, ir kaut kas, ko uzsāki pagājušā gada pavasarī vai vasarā – šobrīd vari izdarīt secinājumus par to, cik tas bijis veiksmīgi vai neveiksmīgi, izdarīt attiecīgos secinājumus. Šobrīd ir īstais laiks, lai šajā jomā veiktu nepieciešamos uzlabojumus, ieguldītu tajā jaunas idejas. Būsi atvērta dažādiem jauniem piedāvājumiem un eksperimentiem, pat tad, ja šādi piedāvājumi būs no cilvēkiem, par kuriem līdz šim neko labu nedomāji. Tomēr ne viss norisināsies tieši tā kā tu vēlies, būs vien jāiegulda liels darbs un enerģija, lai gūtu panākumus. 

Mežāzis

Iespējams, šomēnes beidzot atrisināsies kas tās, ar ko centies tikt galā jau ļoti ilgu laiku, varbūt pat gadiem. Šis mēnesis ļaus justies tā, it kā beidzot tu būtu izkļuvusi no tāda kā nomāktības būra. Bet zini – šīs robežas allaž ir pastāvējušas tikai tavā prātā, iespējams, vienkārši šobrīd tev būs krietni vairāk spēka, lai tās nojauktu. Iemācies pieiet dažādām lietām un situācijām ar nedaudz rotaļīgāku pieeju un neļauj nevienam sev norādīt, kas tev ir vispiemērotākais, jo to, kas tas ir, vislabāk apzinies tieši tu pati. Tici saviem spēkiem!

Ūdensvīrs

Šis solās būt tev visai aizraujošs mēnesis. Ļoti ticams, ka kāda tev īpaši nozīmīga lieta vai process uzņems lieliskus apgriezienus. Citiem no malas varētu izskatīties, ka esi kļuvusi diezgan vienaldzīga pret daudz ko, par ko iepriekš ļoti pārdzīvoji, taču šoreiz noteikti nav vērts satraukties par to, ko domā citi. Galvenais ir darīt to, kas sniedz tev prieku un finansiālu atdevi. Tomēr ļoti svarīgi ir saglabāt godīgumu visās jomās un nerīkoties pārgalvīgi, jo aprīļa beigas tomēr būs diezgan saspringtas. 

Zivis

Ļoti romantisks mēnesis. Baudi to, taču neaizraujies tikai ar jūtām un emocijām. Šomēnes centies visu darīt no sirds, atļaujoties atlikt uz vēlāku laiku tādus darbus, kas tevi nemaz neiepriecina un/vai liek tev sajust lieku stresu. Mēģini rast laiku, lai saprastu, vai ikdienā tu nodarbojies tieši ar to, ar ko vēlies. Tiklīdz izjutīsi sava darba un privātās dzīves harmoniju savās sajūtās, spēsi visu paveikt ar lielāku atdevi un no sirds. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.