Home Sirdij Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 19.-25. augusts

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 19.-25. augusts

0
pixabay.com
pixabay.com

Kārtējā nedēļa ir galā. Augusts un arī vasara strauji tuvojas savai izskaņai, tāpēc baudi to, kamēr vari! Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un, ko tās sola tieši tev nākamajā nedēļā!

auns-zalaja-apli-ieksa-1

Auns

Šonedēļ diezko viegli nevedīsies domāšana, jo būs sajūta, ka galva ir kā piebāzta ar vati. Mēģini vienkārši strādāt un nepārslogot sevi ar lieku informāciju. Risini problēmas, ko redzi, bet nemeklē, neiesaisties lietās, kam neredzi ne galu, ne malu. Šobrīd tev tas tikai traucēs. Ar laiku tavas sajūtas un spējas uzlabosies, tāpēc varēsi paveikt gan ikdienas darbus, gan šobrīd iekavēto.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

39, 48, 53, 66, 92

versis-zalaja-apli-ieksa-1

Vērsis

Ja vien cilvēki, kuri ir tev apkārt, neatteiks savu palīdzību, tu varēsi gūt lielisku progresu. Uzmanies ar iespējām un to izmantošanu, neizej uz divvirzienu izvēli – visu vai neko, šajā gadījumā – neriskē ar izvēli – vai nu konflikts, vai upurēta izdevība. Tev vajadzēs būt pacietīgam, mierīgam un tolerantam. Šīs īpašības tev ir jāiemācās ne vien šobrīd, bet dzīvē kopumā. Līdz piektdienai vispārējā situācija solās uzlaboties.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

36, 40, 61, 75, 32

dvini-zalaja-apli-ieksa-1

Dvīņi

Šīs nedēļas laikā tev būs iespēja pierādīt savu lietderību. Zvaigžņu tendences rāda, ka tad, ja būsi pārliecināts par to, ko dari, saņemsi gaidīto uzmanību. Ļoti svarīgi, lai personisko un profesionālo attiecību mijiedarbība būtu harmoniska – esi draudzīgs un komunicē ar cilvēkiem. Iespējams, gaidāma vilšanās privātajā jomā, jo var gadīties atsvešināšanās. Tāpēc jau laikus pievērs uzmanību lietām, kas patīk gan tev, gan tavai otrai pusītei.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

95, 6, 59, 24, 93

vezis-zalaja-apli-ieksa-1

Vēzis

Tev šonedēļ pēc iespējas mazāk enerģijas vajadzētu tērēt lietām, kas tevī rada uztraukumu, pat paniku. Iespējamas izmaiņas tavā darba vidē, taču tās solās būt visai pozitīvas. Tev vajadzētu iemācīties pieņemt to, ka ir lietas, kas vienkārši notiek, ko tu nevari ietekmēt. Tā tas vienkārši ir – tāda ir dzīve. Palīdzi bērniem ar lietām, ar ko viņiem ir grūtības. Daudz ko varēsi mācīties no citiem cilvēkiem, ja vien rūpīgi klausīsies, ko viņi saka. Ej uz priekšu! Draugi un radi, iespējams, neizpratīs un nesapratīs tavas vajadzības.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

73, 53, 3, 56, 86

lauva-zalaja-apli-ieksa-1

Lauva

Šonedēļ radīsies kļūdas un ar plānošanu neklāsies viegli. Izvairies no strīdiem, īpaši no tiek, kas saistīti ar personīgiem jautājumiem. Tu tajos neuzvarēsi, tādēļ labāk netērē veltīgi enerģiju. Tav i pienākumi darbā uz nedēļas beigām varētu mainīties, ļaujot tev lielāku rīcības brīvību un dodot papildus resursus, lai turpinātu darbu, kas tev ļoti patīk. Tu būsi ļoti radošs. Pirms izdari jebkādus secinājumus, noskaidro visus faktus. Ceļojums varētu pozitīvi uzlādēt tavu prātu un enerģijas līmeni.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

27, 30, 25, 81, 62

jaunava-zalaja-apli-1

Jaunava

Kādēļ gan, lai neīstenotos tavs sapnis? Kas tev traucē gūt progresu? Vai esi apdomājis, cik patiesībā tev ir daudz spēka un resursu? Šie ir jautājumi, par kuriem tev šodien vajadzētu padomāt. Darbā būs nozīmīgi pavērsieni. Palūko, ko vari darīt, lai padarītu pēc iespējas vairāk un kvalitatīvāk. Iespējams, spēsi atrisināt kaut ko, kas vēl nesen šķita neiespējams. Padomā arī par nākotni, jo tev jāsaprot, vai pašlaik esi uz pareizā ceļa, lai piepildītu savu nākotnes vīziju.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

64, 1, 31, 5, 89

svari-zalaja-apli-ieksa-1

Svari

Kas īpašs varētu notikt? Atbilde ir atkarīga no tā, cik daudz spēka un mīlestības ieguldīsi lietās, ko dari. Šobrīd tu savā labā vari izdarīt ļoti daudz, tāpēc uzmanies – dari patiešām vērtīgas lietas, lai vēlāk nenāktos sūdzēties par to, ka viss sagājis dēlī. Šobrīd daudz kas var šķist nepareizs, taču tev ir jāspēj koncentrēties tikai uz to, kas ir pareizs, labs un vajadzīgs.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

24, 61, 27, 18, 90

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1

Skorpions

Nevajag būt tik pesimistiski noskaņotam uz to, ko tu dari. Apsver visu iespējamo, ko un kā vari darīt. Palūkojies uz sev svarīgiem cilvēkiem un padomā vai tu pietiekami daudz dari viņu labā, vai tikai īdi tad, kad tev ir vajadzīga palīdzība no viņiem. Ja tu turpināsi šo tendenci, kad gaidīsi apkārtējo palīdzību, bet neko negribēsi dot pretī tevi sagaida neveiksmes un ārkārtīgi liela vilšanās.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

60, 95, 79, 84, 38

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1

Strēlnieks

Tu spēsi saskatīt problēmu cēloņus, līdz ar to arī atbilstoši rīkoties, lai situāciju uzlabotu un problēmas novērstu. Mēģini koncentrēties uz to, ka kāds gribēs tevi pamācīt, tādēļ neizturies pret viņu skarbi, nediplomātiski vai nejūtīgi. Pārvari savu aizvainojumu, ja tāds rodas. Ļaujies mīlestībai. Mācies no ikvienas situācijas, no kā vien vari. Problēmas neatrisinās pašas no sevis, pie to risināšanas ir jāstrādā – nebaidies to darīt.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

25, 92, 72, 31, 43

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1

Mežāzis

Liela iespējamība, ka nokļūsi kādā muļķīgā situācijā vai pat vairākās. Mēģini neeksistēt uz citu rēķina, bet labāk lietderīgi, atklāti un godīgi darbojies, pamatojot savu izvēli un viedokli. Iespējams, tevi pārņems vēlme kaut ko mainīt. Pamatoti. Nosaki savu konkrēto mērķi un dodies uz to – neaizraujies tā, ka centies to panākt ar visiem, pat neiespējamajiem līdzekļiem, bet rīkojies viegli, nepiespiesti. Drīz atklāsi, ka tev ir daudz lielāka vara un ietekme, nekā jebkad biji iedomājies.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

59, 51, 60, 95, 88

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1

Ūdensvīrs

Tev ir jākļūst modernākam. Nevajag domāt par to, ka, piemēram, vienreiz kāds tev ko pateica, tāpēc turpmāk tev jāzaudē sava identitāte. Nekādā gadījumā! Beidz domāt par vilšanos, neveiksmēm, neizdošanos, bet droši rīkojies, dari to, kas nepieciešams, ko vēlies. Uzmanies, jo šajā laikā vari kļūt par vieglu upuri kādā šaubīgā shēmā. Lai kā arī nebūtu, nenoslogo savu prātu ar variācijām par tēmu – kā būtu, ja būtu.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

15, 7, 68, 71, 63

zivis-zalaja-apli-ieksa-1

Zivis

Mūsu šaubas, bailes un raizes ir kā dzelzs skaidas, met dzīves grūtības ir kā magnēti. Tie pievelk vēl vairāk negatīvās lietas – šīs dzelzs skaidas, radot iekšēju negatīvismu un nemieru. Ja šobrīd tu jūties neapmierināts, apjucis vai pat nelaimīgs, tas ir tāpēc, ka iepriekš pārlieku emocionāli reaģēji uz kādu salīdzinoši nelielu problēmu. Tu nespēj atdalīt nelielu satraukumu no liela pārdzīvojuma, satraukuma vai bailēm – tas tev jāapgūst! Mēģini un tu gūsi panākumus.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir:

40, 5, 98, 35, 62

Lai tev šī nedēļa piepilda visas cerības, lai izdodas viss, ko uzsāc!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.