Home Nopietnāk Paliekot viena, mājās Svētciema pusē mirst astoņgadīga meitene

Paliekot viena, mājās Svētciema pusē mirst astoņgadīga meitene

0

Jau vēstīts par traģisko ugunsgrēku, kas Vidzemē pirmdien prasīja nepilngadīga cilvēka dzīvību. LNT “Degpunktā” atklāj, ka mirušajai meitenītei bija vien astoņi gadi, kā arī stāsta par notikušā apstākļiem.

Ap plkst. 15 glābēji saņēmuši vairākus zvanus par lielām liesmām un dūmiem, kas nāk no kādas privātmājas Svētciema pievārtē. Ierodoties glābējiem, kļuvis skaidrs, ka ar pilnās liesmās deg dzīvojamā ēka ar garāžu un blakus esošās automašīnas. Spēcīgajā vējā liesmas strauji izplatījās uz saimniecības ēku un vēl citām automašīnām, turklāt glābējiem nav bijis iespējams iekļūt mājā.

Pēc neoficiālas informācijas, mājas otrajā stāvā atrasta astoņus gadus veca meitenīte, kura nav varējusi no piedūmotajām telpām atrast izeju. Raidījuma “Degpunktā” rīcībā esošās ziņas liecina, ka bojā gājušas meitenes tēvs ugunsgrēka izcelšanās brīdī bija izbraucis un nekādi nevarēja palīdzēt nelaimē nonākušajam bērnam. Ugunsgrēks varētu būt izcēlies metināšanas vai metāla griešanas darbu dēļ, kas tajā pašā dienā veikti garāžā zem dzīvojamā sektora. Plašāk sižetā!

Visdziļākā līdzjūtība piederīgajiem…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.