Home Nopietnāk Neizturamais karstums: sinoptiķim nav labu ziņu

Neizturamais karstums: sinoptiķim nav labu ziņu

0
skitterphoto.com
skitterphoto.com

Jau visu aizvadīto nedēļu Latvijā valdīja pamatīgs karstums, kas nedaudz atkāpies vien svētdien. Sinoptiķis Jānis Trallis gan norāda, ka nākamnedēļ svelme atgriezīsies.

“Nākamnedēļ mūs sasniegs gaisa masa no Āfrikas, tā būs siltāka par to, kas ciemojās šonedēļ. Taču netālu uz ziemeļiem kļūs aukstāks, gaidāmi mākoņi, iespējams lietus, stiprs pērkona negaiss, līdz ar to piezemes slānī gaisa temperatūra Latvijā var nesasniegt rekordus,” raksta Trallis.

“Nākamnedēļ no dienvidiem nāks viens vai divi karstuma viļņi, scenāriji ir dažādi. Te viena no temperatūras prognozēm trešdienai – Igaunijā tikai +15°, bet Lietuvā pat +35°.”

Nākamnedēļ mūs sasniegs gaisa masa no Āfrikas, tā būs siltāka par to, kas ciemojās šonedēļ. Taču netālu uz ziemeļiem kļūs aukstāks, gaidāmi mākoņi, iespējams lietus, stiprs pērkona negaiss, līdz ar to piezemes slānī gaisa temperatūra Latvijā var nesasniegt rekordus.

— Jānis Trallis (@meteozinas) June 9, 2019

Nākamnedēļ no dienvidiem nāks viens vai divi karstuma viļņi, scenāriji ir dažādi. Te viena no temperatūras prognozēm trešdienai – Igaunijā tikai +15°, bet Lietuvā pat +35°. https://t.co/lEdfZQnZBc pic.twitter.com/aJCcT6nFgP

— Jānis Trallis (@meteozinas) June 8, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.