Home Nopietnāk Algas pielikums līdz 35% un citi labumi: Meklē 200 darbiniekus populāram Latvijas...

Algas pielikums līdz 35% un citi labumi: Meklē 200 darbiniekus populāram Latvijas veikalam

0

Viens no vadošajiem būvniecības, remonta un sadzīves preču tīkla uzņēmumiem “Kesko Senukai Latvia” šī gada rudenī Rīgā atvērs pirmo jaunā koncepta “K Senukai” veikalu Baltijas valstīs, kas būs arī lielākais uzņēmuma veikals Latvijā. Darbam tajā patlaban tiek meklēti 200 darbinieki.

Lai nodrošinātu augstu apkalpošanas kvalitāti un konsultāciju pieejamību lielam pircēju skaitam, “K Senukai” jaunā koncepta veikalam Rīgā nepieciešami darbinieki astoņpadsmit amata kategorijās, tostarp, 110 darbinieki pārdošanā un klientu apkalpošanā, 35 – darbam noliktavā, 40 – pakalpojumu un kasu nodaļā, kā arī izsludinātas 15 vakances vadošajās pozīcijās. Tā kā pircēji jau tradicionāli vēršas pie “K Senukai” ne tikai pēc precēm, bet arī pēc ekspertu ieteikumiem savas mājvietas labiekārtošanā vai būvniecībā, uzņēmums meklē gan mazumtirdzniecībā jau pieredzējušus speciālistus, gan tos, kuri dārzkopības, interjera vai celtniecības jomas uzskata par savu aicinājumu un vēlas apgūt darbu, attīstot savas prasmes starptautiskā uzņēmumā.

“Darbinieki ir mūsu prioritāte, un ik gadu veicam nozīmīgas investīcijas viņu apmācībā, organizējam kopīgas aktivitātes un esam ieviesuši motivācijas sistēmu, kas dod iespēju darbiniekiem nopelnīt līdz pat 35% lielu algas pielikumu un ceļot, arī apmeklēt dažādus pasākumus. Piemēram, tikko labākie “K Senukai” pārdošanas speciālisti devās apmaksātā atpūtas braucienā uz Parīzi,” par priekšrocībām stāsta “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas. “Uzņēmuma straujā attīstība un darbības izvēršanas plāni tuvākajos gados radīs vēl simtiem jaunu darba vietu ne tikai Rīgā, bet arī reģionos. “Kesko Senukai Latvia” mērķis ir kļūt par līderi tā sauktajā do it yourself jeb dari pats veikalu segmentā tuvāko gadu laikā Latvijā. Veikalu tīkla un komandas paplašināšana, tostarp jaunais koncepta veikals “K Senukai”, ir nozīmīgs solis šī mērķa sasniegšanā.”

“K Senukai” darbinieki var izvēlēties sev piemērotu darba grafiku – pilnas vai nepilnas slodzes laiku, piemēram, arī četras stundas dienā, ja tāda ir viņu izvēle. To labprāt izmanto studenti, kuriem svarīgi savienot darbu ar mācībām, un arī seniori, kas vēlas būt nodarbināti un līdztekus pensijai saņemt papildu atalgojumu.

“K Senukai” veikalos patlaban strādā 560 cilvēku, kopumā uzņēmumā – 610 cilvēku. Līdz ar jaunā koncepta veikala atvēršanu darbinieku skaitu plānots palielināt par 30%.

Interesenti aicināti pieteikties darbam “K Senukai” veikalos, sūtot pieteikumus uz e pastu cv@keskosenukai.lv vai, zvanot uz tālruņa numuru +371 67810189.

AS “Kesko Senukai Latvia” ir viens no lielākajiem būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājiem. Uzņēmums vada un attīsta “K Senukai” veikalus Latvijā, kas specializējas būvniecības, dārza un saimniecības preču, darba rīku, mājas labiekārtošanas preču un iekārtu tirdzniecībā. Pašlaik klientiem pieejami desmit “K Senukai” veikali Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Cēsīs, Tukumā, Rēzeknē, Madonā un Daugavpilī.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.