Home Nopietnāk Atklājas jauni fakti par nežēlīgo Sindijas slepkavību

Atklājas jauni fakti par nežēlīgo Sindijas slepkavību

0

Jau vēstīts, ka pirms vairākām dienām bezvēsts pazudusī Sindija Rone atrasta noslepkavota. Portāls liepajniekiem.lv vēsta vēl vairākus nozīmīgus faktus par traģēdiju.

Tuvinieki piektdien devušies uz Liepājas reģionālo slimnīcu, kur mirušo atpazinuši kā Sindiju.

Policija jau iepriekš vēstīja, ka uz aizdomu pamata par šo smago noziegumu aizturēts 1986. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš bijis sodīts. Liepajniekiem.lv rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka tas ir mirušās patēvs, kurš vairākkārt bijis tiesāts. Arī vietējie iedzīvotāji “TV Kurzeme” pauduši šādu viedokli.

2006. gadā tolaik 19 gadus vecajam vīrietim tiesa par slepkavību piesprieda septiņarpus gadus cietumā. Toreiz viņš Embūtes pusē nogalināja kādu sievieti un mirstīgās atliekas pameta mežā. Viesturs tika atbrīvots pirms termiņa izciešanas par priekšzīmīgu uzvedību.

Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu nāves iemeslu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs policija nesniedz, tāpat nekomentē izskanējušās ziņas par patēva vainu. Likumsargi “TV Kurzeme” sižetā atklājuši, ka līķis patiešām atrasts meliorācijas akā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.