Home Nopietnāk Skulmi un Kiviču pēc atgriešanās Latvijā sagaida nepatīkami pārsteigumi

Skulmi un Kiviču pēc atgriešanās Latvijā sagaida nepatīkami pārsteigumi

0

Nesen pavadījuši desmit dienas saulainajā Itālijā, Latvijas šovbiznesa šobrīd karstākais pāris Andris Kivičs un Liene Skulme atgriezušies Latvijā, sastopoties ar skarbo realitāti.

Kā vēsta izdevums “Kas jauns”, Lienes trīs bērnu tēvs Ārens Skulme, pie kura jau vairākus mēnešus dzīvo meitenes, vēlas panākt aizbildniecības tiesību atņemšanu bijušajai sievai un uzturnaudu – aptuveni 400 eiro mēnesī. Šādu versiju izdevumam atklāj Kivičs, kurš pats ticies ar Lienes bijušo vīru. Lai gan kungi esot viena vecuma, Ārens Andrim atgādinājis pūpēdi – visam piekrītoši mājis ar galvu un pat acīs nav skatījies.

Vai dvīnes? Madara Kiviča un meitiņas žilbina “Akropoles” atklāšanā

Lienei nu nāksies paviesoties un sniegt paskaidrojumus arī bāriņtiesā, kas ieinteresējusies par sievietes dzīvesveidu un viņas spējām rūpēties par bērniem.

Andris neslēpj, ka atgriežoties Latvijas realitātē sagaidījis arī 470 eiro elektrības rēķins lienes dzīvokli, kas iekrājies divu gadu laikā. “Ko darīt? Samaksāsim,” sola Andris, neslēpjot, ka abi pārtiek no šova “Kivičs. Pavisam privāti” honorāra. Pāris, kas pavasarī solīja pamest valsti, konkrētu galamērķi tomēr vēl neesot izvēlējies – plašāk lasiet jaunākajā “Kas jauns” izdevumā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.