Home Nopietnāk Skolotāja Jēkabpils pusē nolemj izmēģināt ko jaunu un tiek pie lielas naudas...

Skolotāja Jēkabpils pusē nolemj izmēģināt ko jaunu un tiek pie lielas naudas summas

0

Aizvadītā gada izskaņā Latvijas Loto savam momentloteriju klāstam pievienoja jaunu, mūsdienīgu produktu, kas citās Eiropas valstīs pieejamas jau vairākus gadus – interaktīvās momentloterijas. Un nu viena Latvijas Loto klāstā pieejamajām interaktīvajām momentloterijām iepriecinājusi ar lielo laimestu – kāda spēlētāja tikusi pie 10 000 eiro laimesta spēlē Dimanti.

Veiksminiece strādā izglītības jomā Jēkabpils novadā un atklāj, ka pamēģinājusi jauno internetā pieejamo loteriju, jo labprāt izmēģina kaut ko jaunu un interesantu. Protams, laimesta brīdī nav ticējies, ka tik liels laimests patiešām gūts. Sieviete uzreiz zvanījusi vīram un likusi uzminēt – cik liela veiksme uzsmaidījusi – un viņš pēc patīkami pārsteigtās balss domājis, ka 500 eiro, bet patiesība izrādījās tieši 20 reizes vērtīgāka!

Par mērķi, kur laimestu izmantot vēl nav domāts, jo griboties noticēt pavisam – sagaidot laimestu savā bankas kontā.

Interaktīvās momentloterijas atšķiras ar interaktīvu dizainu, jo spēles elementi ir animēti. Neskatoties uz kustīgo dizainu – spēles princips ir tāds pat kā tradicionālajām momentloterijām – ir noteikts skaits internetā pieejamo biļešu un uz tām noteikts skaits laimestu. Spēlētājs biļetes iegādes brīdī izlozē savu biļeti, kurā vai nu ir laimests, vai arī biļete nav laimējusi.

Lai pastiprinātu atbildīgas spēles principus, interaktīvajām momentloterijām spēles limits jāuzstāda pirms spēles uzsākšanas, bet plašāk katras spēles noteikumus var apskatīt, uzspiežot uz “i” (informācijas) simbola, kas atrodams pie katras spēles.

Interaktīvās momentloterijas pieejamas tikai interneta vidē – vietnē www.latloto.lv.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.