Home Nopietnāk Naktī Cēsīs notikusi liela nelaime

Naktī Cēsīs notikusi liela nelaime

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24. janvāra plkst. 6.30 līdz 25. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 30 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēkiem un 16 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šonakt plkst. 02.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Cēsīs, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka vienstāvu ēkas koridorā deg siena un griesti 5m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 04.22 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD aicina: uzstādiet mājokļos dūmu detektorus, kas ar spalgu skaņas signālu brīdinās par ēkā izveidojušos sadūmojumu un palīdzēs savlaicīgi evakuēties no piedūmotām telpām!

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji sešu ēku dūmvados, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, radiatora apšuvums, elektrības vadi, elektrosadales skapis, traktors, kravas automašīna.

Saskaņā ar VUGD informāciju, šogad ugunsnelaimes prasījušas 13 cilvēku dzīvības, bet vēl trīs noslīkuši cilvēki izcelti no ūdenstilpēm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.