Home Slavenības Kivičs komentē savu finansiālo situāciju un krogā noskūpsta Lieni – VIDEO

Kivičs komentē savu finansiālo situāciju un krogā noskūpsta Lieni – VIDEO

2

Pēdējā laikā lielu ažiotāžu soctīklos un medijos sacēlušais mūziķis Andris Kivičs ceturtdienas vakarā sniedza koncertu restorānā “Stargorod” Rīgā, turklāt to apmeklēja arī viņa mīļotā Liene Skulme.

Andris, kurš pirms vairākiem mēnešiem pameta sievu un divas meitas, arīdzan atbildējis sievas Madaras dzēlīgajam komentāram pie kāda no viņa ierakstiem “Facebook”. “”Kopš aizgāju no ģimenes, Madarai esmu regulāri devis naudu un arī turpināšu to darīt. Bet detaļās publiski neieslīgšu. Bija sarunāts viens maksājums, ko es neizdarīju, jo, esot Berlīnē, biju izslēdzis telefonu un vispār gribēju atpūsties,” Kivičs citēts portāla TVNET publikācijā. “Es vienmēr visu esmu maksājis. Astoņus gadus manā apgādībā ir bijuši četri cilvēki. Es esmu rukājis, vadot mēnesī 20 raidījumus, un spēlējis 20 koncertus mēnesī, lai varētu vienmēr visu nodrošināt un paralēli pierakstīt dziesmas.”

Andra koncertu klātienē baudīja vien daži desmiti cilvēku. Pēc koncerta Andris un Liene, nevairoties no mediju uzmanības, vienojās skūpstā.

 

2 COMMENTS

  1. LIENE , vai Tu domā , ka būsi labāka ??? Jau 3 sievas pametis , un Tu būsi īstā ???? MALDIES !!! Domā ar galvu !!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.