Home Nopietnāk Asas diskusijas soctīklos izraisa šis uz Jelgavas šosejas filmētais video

Asas diskusijas soctīklos izraisa šis uz Jelgavas šosejas filmētais video

1

Kāds uz Rīgas – Jelgavas šosejas filmēts video, kurā redzams pamatīgi piekrauts baļķvedējs, raisījis asas diskusijas “Instagram” vietnē @sadursme

Tiek apgalvots, ka auto ir bīstami pārkrauts – vizuāli tā arī šķiet, jo baļķi patiesi pārsniedz piekabes balstu augstumu, tomēr jāņem vērā arī fakts, ka visas šāda veida kravas tiek nostiprinātas ar drošības siksnām.

Vairāki “Instagram” lietotāji savā starpā pie šī ieraksta strīdas – ir auto pārkrauts vai nav. “Ar to “drusku” pilnīgi pietiek, lai kādam vējstiklā ielidotu baļķis un saplacinātu galvu. Tāpēc ir likumi un noteikumi. Ja Jums tas liekas mazsvarīgi, tas jau ir cits jautājums kuram un cik rūp apkārtējo drošība. Kad šoferis sēdēs cietumā par to, ka kādu nositis savas vienaldzības dēļ, tad būs asaras,” raksta kāds lietotājs.

 

1 COMMENT

  1. Tie tievie žagari ir viegli kā salmi ! Tikai tāds idiņš ,kurš nekad pats nav zāģējis mežu , var ielikt tādus komentarus par karavas lielumu . Personīgi esmu redzējis kā no puskravas izslīd viens taisns gluds baļķis braucot pa līdzenajiem Latvijas ceļiem , kur ceļa nodokli maksā CSDD . neatkarīgi no nobraukto kilometru skaita . Lietuva maksā pie degvielas ceļu nodokli un degviela ir lētāka neka Latvijā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.