Home Nopietnāk Atklāj patiesību par latviešu šovu zvaigznes Ēģiptē piedzīvotajām šausmām

Atklāj patiesību par latviešu šovu zvaigznes Ēģiptē piedzīvotajām šausmām

0

Janvāra vidū Latvijas soctīklus pāršalca sliktas vēsti no Ēģiptes, kur bezvēsts pazuda kādreizējā šova “Okartes skatuve” zvaigzne Māra Katarska. Notikumi attīstījās strauji un pienāca pretrunīgas ziņas – māte un māsa ziņoja, ka viņa pazudusi, vēlāk kļuva zināms, ka Māra atrodas dzīvoklī pie sava drauga – Ēģiptē iepazīta Vācijas pilsoņa, ar kuru kopā dzīvojusi.

Izdevums “Privātā dzīve” otrdien publicējis sarunu ar Māra mammu Aiju, kura nenobijās un 48 stundu laikā paspēja aizlidot uz Ēģipti, ar diplomātu un policijas palīdzību izpestīt meitu no vardarbīgā drauga un atvest mājās uz Tērveti.

“Meita man teica – mammīt, ja tu nebūtu atbraukusi, manis vairs nebūtu,” stāsta Aija. Sieviete par līdzcilvēku saziedoto naudu devās uz Hurgadu. Ar vietējo Latvijas vēstniecības darbinieku, tautiešu un policijas palīdzību Māra tika atrasta – ieslēgta drauga dzīvoklī, piekauta, seja vienos zilumos.

Par saziedoto naudu Aija ne vien varēja atļauties aizlidot uz Ēģipti un izpestīt meitu, bet tā tagad noder arī ārstiem, kas Mārai ir nepieciešami. No Aijas stāstītā nojaušams, ka vardarbīgais draugs ir bīstams cilvēks, pieslēdzies Interpols un Vācijas tiesībsargājošās iestādes. Vīrietis pirms nepilna gada sazāļojis un turējis gūstā kādu meiteni no Baltkrievijas. Mamma pieļauj domu, ka arī Māra tikusi sazāļota. “Šis ir stāsts ar laimīgām beigām,” piebilst Aija.

 

 

Plašāk jaunākajā “Privātās dzīves” numurā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.