Home Nopietnāk Ar jauno māmiņu Madonas pusē gada nogalē notikusi liela nelaime

Ar jauno māmiņu Madonas pusē gada nogalē notikusi liela nelaime

0

Lienai ir 27 gadi, viņa ir 2 gadus vecas meitiņas mamma un ir otra bērniņa gaidībās, kuram pasaulē jānāk februāra beigās. Ģimene dzīvo Madonas novadā. Diemžēl gada nogalē Lienai palika slikti, parādījās labās puses vājums un valodas traucējumi. Viņa tika nekavējoties nogādāta slimnīcā – jaunajai sievietei tika konstatēts maģistrāls parciāls cerebrāls infarkts, tika veikta operācija un uzsākta ārstēšana, vēsta Ziedot.lv

Šīs slimības rezultātā Lienai jāmācās no jauna runāt, lasīt un rakstīt, nepieciešams logopēds, fizioterapija un ergoterapija. Tāpēc Lienai rekomendēta intensīva rehabilitācija. Liena jau šobrīd saņem 10 dienu valsts līdzfinansētu rehabilitāciju, taču viņai rekomendēts turpināt vēl 14 dienu kursu, lai izvairītos no grūtniecības sarežģījumiem un uzlabotu savu veselības stāvokli.

Pēc mazuļa piedzimšanas Lienai jāplāno rehabilitācija vēl vismaz divas reizes tuvākā gada laikā. Viens rehabilitācijas kurss Rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri” izmaksā 588 eiro, 3 kursiem kopā nepieciešami 1764 eiro. Ar vīra algu var tikai uzturēt ģimeni, bet apmaksāt rehabilitāciju nebūs iespējams. Tādēļ šobrīd jaunā ģimene lūdzu līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Lienai! To iespējams izdarīt portālā Ziedot.lv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.