Home Nopietnāk Diemžēl trešdiena sākusies ar skumjām vēstīm

Diemžēl trešdiena sākusies ar skumjām vēstīm

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15. janvāra plkst. 6.30 līdz 16. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumus – deviņi uz ugunsgrēkiem un 16 uz glābšanas darbiem, bet seši  no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar plkst. 13.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz  izsaukumu Rīgā, kur daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtama deguma smaka. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem deg sadzīves mantas 7m2 platībā. Degošā dzīvokļa tālākajā istabā tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Plkst. 14.58 ugunsgrēks tika likvidēts.

 VUGD atgādina: lai izvairītos no traģiskām ugunsnelaimēm, uzstādiet mājoklī dūmu detektoru! Tā ir neliela ierīce, kas piestiprināma pie griestiem un ar spalgu skaņas signālu ziņo par mājoklī radušos sadūmojumu.

Plkst. 21.22 VUGD saņēma izsaukumu dzīvojamo māju Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies apkures katla telpā. Notikuma vietā dega papīri 0,5m2 platībā. No piedūmotās telpas, izmantojot glābšanas masku, tika izglābts cilvēks. Plkst. 21.59 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar Rīgā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpes izcēla vienu noslīkušu cilvēku.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kravas automašīnas riepa, trīs gadījumos – bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, elektrības vadi, sodrēji dūmvadā un divos gadījumos arī ēkas jumts.

Savukārt pirmdien plkst. 16.32 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Vecumnieku novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka gruzd dīvāns 3m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.