Home Nopietnāk Pastāv aizdomas, ka pret pazudušo regbistu Dāvi Pērkonu pastrādāts noziegums. Aicina neklusēt!

Pastāv aizdomas, ka pret pazudušo regbistu Dāvi Pērkonu pastrādāts noziegums. Aicina neklusēt!

0

Jau otro nedēļu policisti meklē bezvēsts pazudušo 28 gadu veco Latvijas regbija izlases spēlētāju Dāvi Pērkonu, kurš pazuda 23. decembrī un pēdējo reizi tika manīts Olainē – netālu no savas dzīvesvietas. Meklējumos iesaistījušies arī brīvprātīgie, radi, draugi un zemessargi. Ir ieguldīts milzīgs darbs un resursi, bet cilvēks joprojām nav atrasts, vēsta LNT “Degpunktā”.

Jau vēstīts, ka Olainē atrasta viņa automašīna, bet brīvprātīgie aizdomīgās vietas apsekoja vēl Jaunā gada brīvdienās, bet diemžēl bez rezultātiem.

Pagaidām likumsargi neatklāj, kuras versijas par mistisko vīrieša pazušanu ir izslēgtas un pie kurām tiek pastiprināti strādāts. Policisti apgalvo, ka katra ienākošā informācija par iespējamajām vietām, kur meklējams Dāvis, nepaliek bez ievērības.

Arī “Bezvests.lv” pārstāvji nevar sniegt komentārus par iespējamajām notikušā versijām. Bet, ņemot vērā, ka tuvākās teritorijas vairākkārt ir pārbaudītas, var pieļaut, ka vīrietis bija pārsēdies kādā citā automašīnā un devies uz citu pilsētu vai ciematu.

Policija aicina neklusēt, ja jūsu rīcībā ir aktuāla informācija saistībā ar Dāvja Pērkona iespējamo atrašanās vietu. Ja jums ir vērtīgas ziņas, zvaniet likumsargiem pa tālruni 110 vai vērsieties tuvākajā iecirknī.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.