Home Nopietnāk Pazudušais regbists Dāvis: nāk klajā ar milzīgu lūgumu Olaines iedzīvotājiem

Pazudušais regbists Dāvis: nāk klajā ar milzīgu lūgumu Olaines iedzīvotājiem

1

BEZVESTS.LV kinologiem diemžēl arī Ziemassvētku brīvdienās bija izsaukums. Pēc palīdzības vērsās 23.decembrī pazudušā Olaines iedzīvotāja, 28 gadus vecā Dāvja Pērkona tuvinieki.

Otrdien, 2018.gada 25.decembrī brīvprātīgo grupa ar suņiem, kas ir apmācīti meklēt cilvēkus, nolēma pārbaudīt Olaines apkārtnes teritoriju – netālu no pazudušā puiša mašīnas. No pulksten 2 līdz pulksten 6 vakarā kinologu grupa izstaigāja dažādus iespējamos maršrutus pa kuriem Dāvis varētu būt gājis. Suņi uzrādīja vairākus virzienus. Uz paziņojumu par Dāvja pazušanu atsaucās viņa draugi un paziņas, kuri paši pēc savas iniciatīvas atbrauca un apsekoja Olaines pagalmus, teritoriju gar dzelzceļa sliedēm, kā arī nelielu meža gabalu. Bet meklēšanas darbi pagaidām nav devuši rezultātus. Pazudušo puisi diemžēl neizdevās atrast.

!!! Milzīgs lūgums Olaines iedzīvotājiem! Pievērsiet uzmanību saviem mašīnu video reģistratoriem, kā arī namu ārējo video kameru ierakstiem. Iespējams, video ierakstos ir redzams jaunais cilvēks, kas attēlots fotogrāfijā vai viņa mašīna (Toyota Corolla, valsts reģistrācijas numurs OL91). Lūdzam nedzēst video ierakstus, kuri ir veikti 22. un 23. decembrī, iespējams tie palīdzēs noteikt tiešu Dāvja pārvietošanās maršrutu un palīdzēs atrast cilvēku. 

28 gadus vecais Olaines iedzīvotājs Dāvis Pērkons ir pazudis no svētdienas, 2018.g. 23.decembri. Svētdien 23.12.2018 pēdējo reizi redzēts sociālajos tīklos ap plkst. 14.00. 

Pēdējo reizi lasījis ziņu WhatsApp svētdien 23.12.2018 plkst 12:44. Ir zināms, ka sestdienas vakarā jeb naktī 22. decembrī viņš ciemojās pie paziņas Rīgā, Ķengaragā. 

Pēc informācijas no paziņas, pie kā Dāvis ir bijis, Dāvis esot no viņa aizgājis vai aizbraucis ap plkst 14.00, bet tiešu laiku nezinot. 

Pēc informācijas no radiniekiem, svētdienas vakarā 23.decembrī ap plkst. 17:16 Olainē tika atrasta Dāvja mašīna Toyota Corolla, Reģ. Nr OL91. Mašīna tika atrasta viņa dzīvesvietai pretējā Olaines pusē. Līdz šim brīdim no Dāvja nekādu ziņu nav.

PAZĪMES: augums 190 cm, sportiskas miesasbūves. Īsi mati, asimetrisks griezums. Pelēkas acis. 

Bija ģērbies: pelēkās biksēs, Camel ziemas jakā, kājās – melni apavi. 

Līdzi bija: telefons, dokumenti, tiesības, kredītkartes, ID karte. 

Lūdzam ikvienam, kurš redzēja vai zina kaut ko par pazudušo cilvēku, nekavējoties zvanīt Bezvests.lv pa tālruni +371 22 084 084 vai policijai — 110.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.