Home Nopietnāk Nepaspēja… Liela nelaime notiek ar vēža nomocītu Imantas iedzīvotāju

Nepaspēja… Liela nelaime notiek ar vēža nomocītu Imantas iedzīvotāju

0

Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī izcēlās ugunsgrēks. Liesmās gāja bojā kāds vīrietis, kurš sadedzis dzīvs neatkarīgi no tā, ka kaimiņiem bija reālas iespējas viņu glābt, vēsta LNT “Degpunktā”.

Iedzīvotāji vaino glābējus, kuri it kā atbraukuši par vēlu. “Es izgāju koridorā, bija dūmi, plkst. 4.00 viņš kliedza: palīgā, palīgā! Bet es padomāju, ka cilvēks iedzēris,” saka nama iedzīvotāja. Vīrietis kliedzis vismaz 40 minūtes.

Ugunsdzēsēji gan pirmo zvanu uz notikuma vietu saņēmuši tikai plkst. 5.13, vēsta raidījums. Brigāde ieradusies 5 minūšu laikā. No dzīvokļa tika iznests vīrietis, mediķi apstiprināja viņa nāvi.

Neoficiāli zināms, ka pastāv tikai viena ticama ugunsnelaimes izcelšanās versija – neuzmanīga smēķēšana gultā. Šai izmeklētāju darba versijai piekrīt arī mājinieki. “Viņš smēķēja, viņš ļoti daudz smēķēja, tāpēc viņam arī bija plaušu vēzis. Viņš ļoti daudz smēķēja. Kamēr viņš vēl varēja paiet, viņš gāja pīpēt uz ielas, – visi te iet, bet pēc tam, kad vairs nespēja paiet…” stāsta iedzīvotāja.

Kaimiņi zina teikt, ka vīrietis bijis tik slims, ka dzīvojis burtiski pēdējās dienas. Plašāk sižetā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.