Home Nopietnāk Negaidīti izjukusi Saeimā neievēlētā mūziķa Andra Kiviča trešā laulība

Negaidīti izjukusi Saeimā neievēlētā mūziķa Andra Kiviča trešā laulība

0
Andris un jaunā simpātija Liene
Andris un jaunā simpātija Liene

Portāls “Delfi” pirmdien ziņo, ka izjukusi sešus gadus ilgusī Andra (41) un Madaras Kiviču laulība. Turklāt Andris jau uzsācis jaunas attiecības ar mākslinieci Lieni Skulmi. Šī mūziķim ir jau trešā izjukusī laulība.

Mūziķis, kurš pirms vairākiem mēnešiem iestājās partijā KPV LV un kandidēja Saeimas vēlēšanās, gūstot vairāk nekā 4000 svītrojumu, gan norāda, ka jaunā simpātija nav vainojama laulības izjukšanā.

Andris portālam atklāj, ka krīze laulībā sākusies pirms aptuveni gada – pāris domājis, ka attiecības izdosies saglābt un uzšķilt agrāko dzirksti, pat devušies vairākos kopīgos ceļojumos, tomēr beigās nonākuši pie secinājuma, ka jūtas ir neatgriezeniski mainījušās. Andris un Madara jau kādu laiku dzīvojuši kā divi labi draugi, kuri dala rūpes par abām kopīgajām meitiņām Keitiju un Kimu. Visbeidzot abi pieņēmuši faktu, ka laulību vairs nav iespējams saglābt, un nolēmuši šķirties.

Nu mūziķis ir sajūsmā par jaunajām attiecībām ar Lieni – abiem irļoti spēcīgas jūtas vienam pret otru. “Mums ar Lieni ir dvēseļu pievilkšanās. Man pirmoreiz ir sajūta, ka es beidzot esmu mājās,” viņš saka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.