Home Nopietnāk Pensionārs no Daugavpils laimējis milzīgu summu; jau zināms, kam tiks lielākā daļa

Pensionārs no Daugavpils laimējis milzīgu summu; jau zināms, kam tiks lielākā daļa

0

Kāds pensionēts kungs no Daugavpils, kurš nesen nosvinējis dzimšanas dienu un no bērniem dāvanā saņēmis tīri praktisku dāvanu – naudu, nelielu tās daļu atvēlējis savam vaļaspriekam un nopircis loterijas biļeti. Liels bijis kunga pārsteigums, kad zem laimīgā simbola Skursteņslauķis atklājies 100 000 eiro laimests! Tā bērnu dāvana pavairota neskaitāmas reizes!

Kungs esot SuperBingo cienītājs un dažkārt iegādājoties momentloterijas biļeti, lai sanāktu TV šovam iesūtīšanai nepieciešamais komplekts. Simtgades loterija gan iegādāta tīri priekam un, kad tā atnesusi iespaidīgos 100 000 eiro, sākumā, protams, neesot ticējies.

Kungs atklāj, ka laimesta lielākā daļa arī tikšot atdāvāta bērniem, bet pat sev nopirkšot makšķeri!

Tas, ka Daugavpilī mīt veiksme, pēdējā laikā apstiprinājies vairākkārt. Nesen tur gūti vairāki laimesti, tajā skaitā arī Simtgades loterijā, jo kāds vīrietis no Daugavpils novada laimējis 10 000 eiro un toreiz laimīgais simbols izrādījies Grābeklis. Veiksminieks smējās, ka labprāt uz tāda paša grābekļa uzkāptu vēlreiz. Vīrietis šī simbola veiksmi skaidroja arī ar to, ka viņa vectēvs bijis zemkopis.

Savukārt oktobrī veiksme uzsmaidīja meitenei no Daugavpils, kura momentloterijā K-čing guva maksimālo tajā iespējamo laimestu 8 000 eiro, bet K-čing papildspēles izlozē 13.novembrī Latvijas Loto birojā viesojās daugavpilietis Pantelejs Palčeks un guva 500 eiro laimestu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.