Home Nopietnāk Nāk klajā ar ziņu “Maxima” veikalu klientiem

Nāk klajā ar ziņu “Maxima” veikalu klientiem

0

 

Noslēdzot šī gada veikalu investīciju programmu, “Maxima Latvija” decembrī plāno atklāt vēl četrus veikalus – Tallinas ielā 83 tiks atvērts jauns “Maxima X“ veikals, paplašinot piemājas tīklu veikalu. Divi veikali durvis vērs pēc rekonstrukcijas – Valmierā “Maxima XX” veikals un Rīgā, Brīvības ielā 78 “Maxima X”. Durvis vērs arī apkaimes iedzīvotāju ilgi gaidītais veikals Višķu ielā 14.

Pēc apjomīgiem rekonstrukcijas darbiem 13. decembrī tiks atklāts plašs un ļoti gaidīts “Maxima XX” veikals Valmierā. Vienlaikus šajā dienā klientus atkal uzņems “Maxima X” veikals Višķu ielā 14, Rīgā, kas būs atjaunots pēc 31.augusta incidenta ar trolejbusu. Savukārt 20. decembrī Rīgā durvis vērs jauns piemājas formāta veikals “Maxima X” Tallinas ielā 83, kā arī rekonstruētais “Maxima X” veikals Brīvības ielā 78.

““Maxima” veikalu nozīmi cilvēku ikdienā visspilgtāk novērtējam, kad tie ir slēgti uz rekonstrukciju – šī gada laikā esam saņēmuši virkni vēstules un zvanu no saviem lojāliem pircējiem ar jautājumiem, kad veikals atkal vērs durvis. Priecē tas, ka durvis veikali ver patiešām jaunā veidolā – gaiši, ērti, moderni, patīkami kā pircējiem, tā darbiniekiem. Un ļoti ceram, ka arī jaunie veikali kalpos kā ikdienas palīgs steidzīgajā ikdienā, ko novērtēs ik katrs pircējs”, komentē “Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins.

Veikalu tīkla paplašināšanas laikā tiek veikta gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām. Vienlaikus “Maxima Latvija” attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.