Home Nopietnāk VIDEO: Divu Vidzemes ceļu policistu darba diena gandrīz beidzas letāli

VIDEO: Divu Vidzemes ceļu policistu darba diena gandrīz beidzas letāli

1

 

Divi ceļu policisti, strādājot kādas avārijas vietā, paši teju kļuvuši par nelaimes gadījuma upuriem. Dokumentējot notikušo, abus gandrīz notriecis kāda neuzmanīga šofera stūrēts auto, vēsta LNT “Degpunktā”.

Pagājušajās brīvdienās uz autoceļa Valmiera-Rūjiena noticis ceļu satiksmes negadījums. Kāda sieviete, stūrējot savu automašīnu pa piesnigušo ceļu, negaidīti zaudējusi kontroli pār to un nobraukusi no ceļa. Automašīna apgāzusies uz jumta. Notikuma vietā ieradušies operatīvie dienesti, negadījumā ievainotā autovadītāja nonākusi mediķu rokās, bet ceļu policisti sākuši dokumentēt notikušo.

Lai ar lāzera skenera palīdzību iegūtu līdz pat milimetriem precīzus trīsdimensiju attēlus, kas vēlāk jau ļauj no visām pusēm aplūkot negadījuma vietu, inspektoriem avārijas sekas jāfiksē no dažādiem rakursiem. Taču šajā situācijā viens no mēģinājumiem iemūžināt notikušo gandrīz beidzies ar vēl vienu nelaimi.

Kamēr aparatūra fiksēja visus negadījuma vietas apstākļus, policist pēdējā brīdī ieraudzījuši, ka viņiem lielā ātrumā tuvojas automašīna. Policistiem izdevies paglābties no nelaimes, kā arī pasargāt iekārtu.

 

1 COMMENT

  1. nav labi pasniegts ! Izglābušies un izglābuši mēramo iekārtu ,Slikti ,ka uz ceļa atstājuši video kameru
    kura filmēja darbu un ja tiešām ticam redzētam ,tad filmēšanai vajadzēja tikt pārtrauktai ,sakarā ar pārkāpēja
    uzbraukšanu tai !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.