Home Nopietnāk IKEA atbild lietuviešu pārim, kurš veikalā sastrādāja blēņas

IKEA atbild lietuviešu pārim, kurš veikalā sastrādāja blēņas

0
Pexels/Michiel Alleman

 

Pagājušajā nedēļā kāds jauns pāris no Viļņas izspēlēja joku, visas IKEA Lietuvas veikalā esošās ierāmētas bildes nomainot pret savām personīgajām fotogrāfijām. Lai gan pāra fotogrāfijas no veikala pazuda pāris stundu laikā, IKEA darbinieki ir pieņēmuši izaicinājumu un rāmīšos izlikuši savas personīgās bildes.

„Jaunais pāris savā blogā rakstīja, ka izdomājuši visas bildes IKEA veikalā nomainīt pret savējām, lai padarītu veikala ekspozīciju personiskāku un oriģinālāku. Taču viņi nezināja to, ka IKEA ekspozīcijās esošās bildes nav izvēlētas nejauši“, atklāj Kristina Mažeikyte, IKEA mārketinga vadītāja Baltijas valstīs.

Patiesībā daļa IKEA veikalā redzamo fotogrāfiju ir uzņēmuma darbinieku uzņemtas, savukārt vēl daļa bilžu ir rūpīgi atlasītas no IKEA arhīviem, tematiski pielāgojot tās katras istabas iekārtojumam un nolūkam. Piemēram, ja istaba iekārtota bērniem, tad tajā izvietotajos rāmīšos salikti dzīvespriecīgi attēli ar bērniem.

„Lai to pierādītu, IKEA kolēģi šodien ekspozīcijas istabas izrotāja ar savām ģimenes fotogrāfijām. Pavisam tika nomainītas vairāk nekā 600 bildes, un projektā iesaistīti vairāki desmiti IKEA darbinieku,“ stāsta K. Mažeikyte.

Oriģinālās darbinieku fotogrāfijas IKEA veikalā Viļņā būs apskatāmas līdz 30. novembrim. Pēc tam tās tiks nomainītas pret ierastajām fotogrāfijām.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.