Home Slavenības “Caur ērkšķiem uz…” zvaigzne Liene atklāj vienīgo lietu, kas viņai pēc šova...

“Caur ērkšķiem uz…” zvaigzne Liene atklāj vienīgo lietu, kas viņai pēc šova nepatīk

0

Izdevuma “Kas jauns” otrdienas numurā savu skarbo dzīvesstāstu atklāj kārtējā STV šova “Caur ērkšķiem uz…” dalībniece – šoreiz tā ir bijusī narkomāne Liene (25), kura šovā nereti izcēlās ar agresīvu uzvedību, strīdiem, neiecietību pret pārējām meitenēm.

Dzīvē Liene ir patīkami sirsnīga un dzīvespriecīga, nav ne miņas no TV ekrānos redzētās bravūras un ārišķības. “Kas jauns” žurnālists ar Lieni tiekas kādā Purvciema picērijā. Viņa atzīst, ka dzīve pēc šova apmetusi pamatīgu kūleni. Jaunā sieviete vairs bezjēdzīgi netērē naudu narkotikām, bet pavada laiku pilnvērtīgi, velta daudz uzmanības pusotru gadu vecajai meitiņai Kitijai. Turklāt viņa ir otra bērniņa gaidības – tādēļ sākusi smēķēt daudz mazāk, dažās dienās neizsmēķējot pat vienu cigareti.

Vienīgais, kas Lienei tagad nepatīk un sagādā pat zināmas neērtības, ir atpazīstamība. Viņa stāsta, ka gājusi uz veikalu pēc svecītēm Lāčplēša dienai, bet pretī nācis kāds vīrietis, kurš vēlējies nofotografēties. “Es biju šokā!” atklāta ir Liene. Viņa atzīst, ka bijusi gatava tam, ka viņu uz iela atpazīs, bet ne jau lūgs taisīt selfijus.

Jaunā sieviete atklāj, ka tagad visu lieko naudu atdod dzīvesbiedram, lai nerastos kārdinājums pēc narkotiku iegādes. Liene izgājusi cauri ellei, kurā ietilpst gan narkotiku atkarība kopš 14 gadu vecuma, kad viņa aizgājusi no mājām, gan narkotiku tirgošana uz ielas, gan sevis tirgošana. Narkotiku dēļ meitene zaudējusi praktiski visus augšējos priekšzobus.

Lai gan sieviete kļuvusi ievērojami mierīgāka, viens gan viņu spēj satracināt – šova dalībnieču Alīnas un Ineses pieminēšana, ar kurām Liene konfliktēja nepārtraukti.

Plašāk par Lienes skarbo dzīvesstāstu lasiet jaunākajā “Kas jauns” numurā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.