Home Nopietnāk Zināms, kas noticis ar kasieri Mārtiņu – puisi, kuru no lielveikala drupām...

Zināms, kas noticis ar kasieri Mārtiņu – puisi, kuru no lielveikala drupām dzīvu izvilka pēdējo

0

 

Vienmēr smaidīgais Maxima kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji pirms pieciem gadiem iznesa no veikala drupām dzīvu. Puisis aukstumā un pilnībā saspiests zem betona plāksnēm bija pavadījis deviņas stundas. Kā tagad klājas Mārtiņam?

Izdevums “Privātā dzīve” otrdien raksta, ka nu puisim, kurš aizvien turpina atlabt no pārdzīvotajām šausmām, ir labs darbs draudzīgā kolektīvā , kas viņam patīk. Puisis mīl remontēt tehniku – mašīnas, motociklus, kvadraciklus, velosipēdus – kas ir labs treniņš viņa pirkstiem. Mārtiņš savā īpašumā ieguvis un saremontējis automašīnu “Volga”, tomēr tālāki braucieni pašreiz jāatliek – traģēdijā sadragātās rokas un kāja pie slodzes nogurst ātri. Uz darbu gan viņš dodas ar auto. Tāpat ik pa laikam Mārtiņš dodas uz “Vaivariem”, lai izietu rehabilitācija kursu diena stacionārā.

Ģimenē 21. novembri uzskata par puiša otro dzimšanas dienu. Pavasarī viņam apritēs 30 gadi. Pirmo pusgadu pēc Zolitūdes traģēdijas viņš pavadīja slimnīcās Latvijā un Vācijā.

Sākumā Mārtiņam un mammai Marutai bija pārāk sāpīgi doties uz Zolitūdi, lai gan puiša bijušie kolēģi aicinājuši. Visbeidzot, pērn apmeklēts piemiņas pasākums, turklāt abi plāno doties arī šogad.

Plašāk lasiet jaunākajā “Privātās dzīves” numurā!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.