Home Nopietnāk Eksprezidents Ulmanis piedzīvojis mulsinošus mirkļus Rīgas lidostā

Eksprezidents Ulmanis piedzīvojis mulsinošus mirkļus Rīgas lidostā

0

 

Dažas dienas pirms simtgades svētkiem mulsinošus mirkļus lidostā “Rīga” nācies piedzīvot eksprezidentam Guntim Ulmanim (79), kurš valsti vadīja no 1993. līdz 1999. gadam, vēsta izdevums “Kas jauns”.

Brīdī, kad eksprezidents, eleganti saposies, gājis drošības pārbaudi lidostā, gados jauns tās darbinieks pajautājis, vai Ulmanis runājot latviski. Eksprezidents īsti nav sadzirdējis jautājumu, lūdzot to atkārtot. “Vai jūs runājat latviski?” vēlreiz jautāts Ulmanim. Saņēmis apstiprinājumu, darbinieks palīdzēja Ulmanim sakārtot pārbaudei vajadzīgās lietas un lūdza novilkt žaketi.

Kā vēsta izdevums, nekas nav liecinājis, ka viņš eksprezidentu atpazītu. Arī Ulmanis nav izrādījis, ka tas viņu izbrīnītu vai kā citādi aizskartu, delikāti turpinot pārbaudi.

Žurnālistes uzrunāts, Ulmanis likās pārsteigts par preses klātbūtni. Viņš atzina, ka vispirms bijis nedaudz izbrīnīts, tomēr ir saprotošs, ka tiek izvaicāts tāpat kā citi ceļotāji. Eksprezidents paskaidrojis, ka dodas uz Baltkrieviju, kur saistībā ar simtgades svētkiem rīkot pieņemšana Latvijas vēstniecībā.

Tiesa, 18. novembri viņš gan sagaidīja Latvijā, intervijā LTV atzīstot –  viņam sāp, ka mūsdienās ir ātrie kredīti un spēļu zāles, un, ka daudzi cilvēki pamet Latviju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.