Home Nopietnāk Izskan nepatīkamas versijas par simtgades svinību vakarā notikušo nelaimi

Izskan nepatīkamas versijas par simtgades svinību vakarā notikušo nelaimi

0

 

Jau vēstīts par smago avāriju uz šosejas Tukums-Kolka, kur tās 18. kilometrā svētdien ap plkst. 22 bojā gāja divi cilvēki. LNT “Degpunktā” dienu vēlāk devās uz notikuma vietu.

Krustojumā, kur šoseja krustojas ar ceļu uz Ķesterciemu, saskrējušās divas automašīnas – “Volvo” un Jūrmalā reģistrēta “Škoda”. Otrās automašīnas vadītāju vairs nebija iespējams glābt. Tikmēr “Volvo” atradušies 4 cilvēki, kuri bijuši iespiesti salonā. Diemžēl viena no pasažierēm neizdzīvoja, pārējie braucēji nogādāti slimnīcā.

Tukuma policijas priekšnieks stāsta, ka negadījuma vietā jau kopš padomju laikiem ir 90 grādu līkums, bīstama vieta. Tur izvietotas brīdinājuma un ātruma ierobežojuma ceļazīmes. Negadījumi tur notiek ik pa laikam, bet šis ir pirmais ar tik traģiskām sekām.

Iespējams, tieši “Škoda” šoferis līkumā nebija ticis galā ar auto vadību, bremzējis par vēlu un ieslīdējis pretējā joslā. Likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka šoferis bijis dzēris, jo dažas stundas iepriekš auto manīts Ragaciemā, vadītājs braucis aizdomīgi. Policisti divas stundas pie kādas kafejnīcas gaidījuši, vai šoferis nesāks braukšanu, bet tas nav noticis. Pēc tam saņemti citi izsaukumi un likumsargi aizbrukuši. Palikuši pašvaldības policisti, kuriem tad, acīmredzot, nav izdevies fiksēt brīdi, kad vadītājs tomēr uzsācis braukšanu.

Blakus krustojumam dzīvojošais Laimonis šādas un līdzīgas avārijas redzējis gadiem. Vadītāji regulāri netiek galā ar aso līkumu, nedomājot, ka ceļš pēkšņi tik asi varētu vīties pa labi. Viņš uzskata, ka šeit veiksmīgs risinājums būtu apļveida krustojums, kāds netālu jau izbūvēts. Laimonis ir drošs, ka tas paglābis daudzas dzīvības. Diemžēl šiem cilvēkiem tas vairs nelīdzēs.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.