Home Nopietnāk Nedēļas horoskops: 19. – 25. novembris

Nedēļas horoskops: 19. – 25. novembris

0

 

Nāc un uzzini, ko turpmākās rudens pēdējā mēneša – novembra dienas ir paredzējušas tieši tev! Kā dzīvē veiksies pēc Latvijas valsts simtgades svinībām?

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes iezīmē, ka tev sācies ļoti sabiedrisks periods, kā arī šis ir laiks, lai par prioritāti virs vairuma citām lietām izvirzītu attiecības. Ļoti piemērots brīdis mīlestībai un romantikai, nedēļa kad tavs partneris, visticamāk, uzņemsies iniciatīvu vai vismaz vēlēsies noteikt savu lietu kārtību. Planētas iezīmē, ka ir īstais brīdis, lai stabilizētu partnerību profesionālajā jomā, jo īpaši attiecības, kas saistītas ar studijām vai ceļojumiem. Ļoti iespējams, ka tev šajās dienās būs nepieciešams iziet no savas komforta zonas, lai pārliecinātos, ka viss darbojas nevainojami. Ja tu šobrīd veido jaunas attiecības, tad šajās dienās partneris var vēlēties ievērojamu brīvību, lai nokārtotu savas prioritārās lietas. Pieņem to!

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šis ir laiks, kad tu vari tikt apbalvots ar ievērojamu autonomiju savā darba vidē. Iespējams, ka nospriedīsi,  ka ikvienam vajadzētu pievērst uzmanību un izmantot savas personīgās prasmes, lai nodrošinātu harmoniju. Tas var nozīmēt, ka kaut kas ir jāmaina un nedēļas beigās tu pat vari izteikt kādu ultimātu, lai pārliecinātos, ka viss noris tā, kā tu to vēlaties. Tas var nozīmēt, kāds no taviem sabiedrotajiem tiks atstumts malā.  Zvaigznes norāda, ka tev šajā nedēļā būs ļoti svarīgas attiecības darbā, taču arī šajā sfērā tu, visticamāk, šajās dienās vēlēsies pārliecināties un nodrošināt, ka tev pieder pēdējais vārds it visa plānošanā, var būt ārkārtēja  nepieciešamība uzraudzīt un kontrolēt ikkatru darbību.

 

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu būsi intensīvi iesaistīts darba attiecībās, un, iespējams, cieši sadarbosies ar kādu personu, kuru ļoti respektē. Tava galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, lai viss norisinās saskaņā ar noteikumiem un plāniem, tomēr, visticamāk,  nebūsi gatavs kādam atklāt visus sava darba specifiskos knifus un vari atskārst, ka lomas mainās, ka tu pārņem daudzas nianses vai aizvirzies kādam krietni priekšā. Ļoti iespējams, ka tu vēlēsies visu paveikt ļoti rūpīgi un intensīvi, strādājot līdz pat vēlai naktij. Tomēr darbs nav viss tavā dzīvē, zvaigznes iezīmē, ka šis ir lielisks periods mīlestībai un romantikai, tu vari lieliski uzlabot un attīstīt kādas nesen izveidotas saistības. Kad spriedze darbā maksimāli mazināsies, tu varēsi izbaudīt laiku kopā ar saviem vismīļākajiem.  Atrodi laiku atpūtai un izklaidēm!

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šis ir ļoti radošs periods, taču tu vari kļūt pat nedaudz apsēsts ar kaut ko jau pašā nedēļas sākumā, tāpēc, jo īpaši svarīgi būtu paņemt pārtraukumu no visa, no intensīvās domāšanas un spekulācijām. Ir arī svarīgi, lai šajā nedēļā tu baudītu sava darba rezultātu, nevis tikai apkrautu sevi ar aizvien jauniem pienākumiem. Planētas iezīmē, ka šīs būs dienas,  kad tu domāsi un izjutīsi visu daudz dziļāk un izteiktāks, spējot to atspoguļot tavās vissvarīgākajās attiecībām, jo īpaši ar bērniem un citiem sev ļoti īpašiem cilvēkiem. Tavās mājās, iespējams, būs jaunas pozitīvas un dinamiskas tendences, varat sagaidīt jaunpienācēju vai kāda īpaša cilvēka vizīti.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šajās dienās tu vari būt ļoti ieinteresēts savā ģimenē un tās saknēs. Ir lielisks laiks, lai atklāt kādu pagātnes noslēpumu. Attiecības ar māsām vai brāļiem, kā arī draugiem kļūs tuvākas, iespējams, tu pat vēlēsies deleģēt dažus no saviem uzdevumiem un plāniem kādai no šīm uzticamības personām. Nedēļas nogale radīs radikālas izmaiņas tavu prioritāšu uzsvaros, vēlēsies doties izklaidēties un kopumā aizsāksies daudz optimistiskāks periods. Šis ir īstais laiks, lai dotos pretī jautrībai, jo īpaši ar draugiem un paziņām. Ja šobrīd esi no attiecībām brīvs, taču patiesi alksti būt kopā ar kādu īpašu cilvēku, sagatavojies – turpmākās nedēļas iezīmē, ka šajā jomā notiks būtiskas izmaiņas.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa, visticamāk, sāksies ar īpaši intensīvu domāšanu, tu vēlēsies strādāt pie dažādu lietu izzināšanas un  jaunas informācijas izrakšanas un faktu uzzināšanas. Šīs pazīmes liecina, ka tu vari strādāt cieši kopā ar kādu, kuru tu respektē un spēsi sasniegt daudz vairāk.  Planētu stāvoklis iezīmē, ka nav nozīmes pie kā tu īsti šonedēļ darbosies,  tu to, visticamāk, spēsi mērķtiecīgi pabeigt līdz šīs darba nedēļas beigām, ļaujot nogalē īstenot kādus praktiskus darbus savās mājās. Ļoti ticams, ka šajā vidē ir  kaut kas, ar ko tu neesi apmierināts, iespējams, ka tā ir situācija, kas ir jāpieņem nevis  šobrīd par visām varītēm jācenšas  mainīt.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētas iezīmē, ka attiecības šobrīd, visticamāk, ir viena no nozīmīgākajām lietām tavā prātā. Šis ir ļoti pozitīvs laiks gan romantikai, gan izglītībai, kas kļūs arvien izteiktāk arī turpmākās nedēļas. Iespējams, ka tu veiksi izmaiņas  kādā emocionāla rakstura problēmā vai uzņemies kādu pienākumu, kas liks tev pamatīgi pārvarēt sevi, būs īpaši sarežģīts brīdis, taču tava pieeja izrādīsies pareizā, un apkārtesošie var patiesi atbalstīt tavas idejas. Šis ir lielisks laiks, lai veidotu un stiprinātu ilgtermiņa saistības, kā arī uzlabotu attiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem kādu iemeslu dēļ ir zudis kontakts.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Tu, visticamāk,  sāksi nedēļu pavisam citā noskaņojumā, salīdzinot ar iepriekšējiem pāris mēnešiem. Ja iepriekš tu vairāk biji saistīts ar praktiskiem pasākumiem, jo īpaši tavā sociālajā lokā, tad tagad būsi vairāk ieinteresēts daudz mierīgākā, mierpilnākā dzīvē. Arī mīlestība un romantika var būt tavā prātā, bet šobrīd patiesa mīlestība var būt visai nenotverama un iluzora. Tu, visticamāk, to atradīsi savos sapņos nevis realitātē vai nāksies jāieguldīt daudz lielākas pūles, lai gūtu apmierinājumu ilgtermiņa attiecībās. Šis garīgajā ziņā būs ļoti intensīvs periods, bet nedēļas nogalē iespējama diezgan spēcīga fokusa maiņa. Tevi var sākt vairāk interesēt sava materiālā sfēra.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Lielākā daļa no tava šīs nedēļas laika, visticamāk, tiks vērsta uz praktiskajiem un finansiālajiem jautājumiem, kā arī dažādu lietu organizēšanas tavas  profesionālās dzīves aizkulisēs. Tomēr nedēļas nogale tuvosies ar būtiskām izmaiņām. Partnerim var būt nozīmīgāka loma tavā dzīvē šajā laikā, tev būs vairāk iespēju  kontrolēt daudzas nianses jūsu attiecībās  un sākt veidot lietas un īstenot notikumus, ko tu patiesi vēlies. Šis būs sociāli ļoti aktīvs periods un lielisks, lai īstenotu kādas formālas vienošanās, kas saistītas ar kultūras aktivitātēm, studijām vai ceļojumiem. Tavā dzīvē var ienākt kāds jauns draugs. Atrodi laiku, lai izklaidētos un relaksētos.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Tu sāksi šo nedēļu mērķtiecīgā un motivētā noskaņojumā. Izjutīsi nepieciešamību pēc aktīvas sadarbības ar draugiem un kādu inteliģentu, pieredzējuši cilvēku, kurš var palīdzēt tev ar virkni praktisku jautājumu. Zvaigznes iezīmē, ka tavā karjerā lietas, visticamāk, aizvien attīstīsies un ies uz augšu un, lai gan tu, visticamāk, neesi vēlējies apzināti kļūt par vadošu speciālistu vai paraugu kādam, tu, visticamāk, visai dabiski realizēsi to. Nedēļas nogalē parādīsies daži interesanti notikumi, vari satikt kādu ar tādām pašām filozofiskajām interesēm, kādu, kurš piekritīs taviem uzskatiem par notikumiem pasaulē un attiecību jomā.  

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šis ir laiks, kad tu vari būt saskarē ar dažiem patiešām jaukiem cilvēkiem, no  kuriem tu vari daudz ko iemācīties. Tavs horizonts var tikt paplašināts ar ceļošanu, studijām vai kādu saistošu kultūras pasākumu, kā arī asumiņa pievienošanu tavās  romantiskajās attiecībās. Zvaigznes norāda, ka šis ir lielisks laiks romantiskam ceļojumam vai kāda apciemošanai ārzemēs, kā arī, lai dotos kopīgos piedzīvojumos ar draugiem. Nedēļas nogalē sāksies aktīvāks sociālais periods un tas ir lielisks brīdis, lai stiprinātu partnerības. Tām šajā laikā būs ilgtermiņa iespējas. Vari apsvērt tālākizglītības ideju. Planētu stāvoklis mudina nepārvērtēt  savus finansiālos resursus.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Tavi draugi un partneri šajās dienās var būt mazliet stresaini, īpaši nedēļas sākumā, tu vari atbalstīt un palīdzēt viņiem ar savu klātbūtni un padomiem. Zvaigznes iezīmē, ka šajā periodā iespējama profesionāla attīstība un šis ir lielisks laiks, lai iegūtu gan finansiālu, gan emocionālu atbalstu no citiem cilvēkiem. Nedēļas nogalē notiks ievērojams tavu prioritāšu uzsvaru maiņa, tev daudz svarīgāki un nozīmīgāki kļūs profesionālo saistību jautājumi, izkristalizēsi tās lietas, ko vēlēsies īstenot tuvākajā nākotnē. Tavu partneri var nedaudz mulsināt kāda tava uzvedības nianses, ja vien tev šīs attiecības ir patiesi dārgas un nozīmīgas, dari visu, lai atklāti izrunātos un normalizētu jūsu saikni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.