Home Nopietnāk t/p “Alfa” pirms svētku nogales nāk klajā ar būtisku paziņojumu

t/p “Alfa” pirms svētku nogales nāk klajā ar būtisku paziņojumu

0

 

Tirdzniecības parks Alfa pieņēmis lēmumu 18. novembrī saīsināt darba laiku līdz plkst. 20.00. Tādējādi veikalu darbiniekiem tiks sniegta iespēja godināt Latvijas valsts dibināšanu kopā ar ģimenēm vai draugiem, nosvinot svētkus, apmeklējot svētku uguņošanu.

T/p Alfa vadītāja Irīna Toropova uzskata, ka ir jājūtas īpaši lepniem un izredzētiem par to, ka varam piedzīvot valsts simtgades svinības. Tādēļ ikvienam ir jāsniedz iespēja 18. novembri sagaidīt tuvinieku un draugu lokā.

“18.novembris ir valsts nozīmīgākie svētki. Tos svinot, vienotības sajūtu vislabāk varam izjust ģimenes vai draugu lokā, apmeklējot dažādus pasākumus – noliekot ziedus pie Brīvības pieminekļa, vērojot gaismas festivālu Staro Rīga vai vakarā noskatoties svētku uguņošanu, kas nu jau kļuvusi par neatņemamu svētku tradīciju. Mēs vēlamies, lai šogad arī mūsu darbiniekiem netiek liegta iespēja apmeklēt vienu no valsts simtgades kulminācijas pasākumiem – salūtu. Tādēļ esam saīsinājuši t/p Alfa darba laiku līdz plkst. 20:00,” skaidro Toropova, uzsverot, ka Latvijas dzimšanas diena ir svētki, kas izdosies skaisti, ja veidosim tos paši.

T/p Alfa aicina gatavoties svētkiem laikus un neatlikt iepirkšanos uz pēdējo mirkli, jo gaidāmajos svētkos veikalu darba laiki var mainīties. Lielveikali individuāli nosaka darba laiku svētku dienās, un šogad, kad Latvija svin savu simtgadi, t/p Alfa ir nolēmusi 18. novembrī strādāt līdz plkst. 20.00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.