Home Nopietnāk Starp Latviju un Lietuvu bēguļo banda, kuru tur aizdomās par sevišķi smagu...

Starp Latviju un Lietuvu bēguļo banda, kuru tur aizdomās par sevišķi smagu nodarījumu Īrijā

0

 

Divi noziedznieki, kuri tiek turēti aizdomās par poļu tautības vīrieša brutālu nogalināšanu sievas un bērnu acu priekšā Ballincollig pilsētā Īrijā pagājušā gada jūnijā, pašlaik bēguļo kaut kur starp Lietuvu un Latviju, ziņo Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie ar atsauci uz Independent.ie.

Tomēr likumsargiem joprojām nav pietiekami daudz pierādījumu, lai saistībā ar poļa Mikolaja Vilka nogalināšanu izdotu Eiropas aresta orderi.

Slepkavība tika izdarīta tik brutāli, ka gardas oficieriem, kuri strādāja nozieguma vietā, pēc tam bija nepieciešamas psihologa konsultācijas.

Detektīvi uzskata, ka par slepkavību ir atbildīga latviešu-lietuviešu noziedznieku banda, kurai palīdzēja vietējie kriminālnoziedznieki.

Izmeklēšanas gaitā Garda ir saņēmusi nozīmīgu atbalstu no Interpola, Eiropola un Latvijas, Lietuvas un Polijas policijas. Nozieguma motīvs joprojām nav skaidrs, tiek pētīti iespējamie iemesli, sākot no personiska naida līdz strīdam par parādiem.

Pagājušā gada 10.jūnijā ap 3 naktī dārznieka Mikolaja Vilka mājā ielauzās 3-4 maskās tērptu noziedznieku grupa. Viņi uzbruka mājas saimniekam, klātesot viņa pārbiedētajai sievai un bērniem. Uzbrukumā citu ieroču vidū tika izmantota arī milzīga mačete un upurim tika nodarīti apjomīgi ievainojumi. Ekspertīze konstatēja, ka upura nāves iemesls bija asiņošana un šoks, ko izraisīja vairāki sitieni ar asu ieroci, apvienojumā ar traumatisku smadzeņu ievainojumu.

Slepkavības izmeklēšana joprojām turpinās, bet Mikolaja Vilka dzīvesbiedre un bērni ir atgriezušies dzimtajā Polijā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.