Home Nopietnāk Pēc gada miris atrasts pazudušais, kuru Tallinā palīdzēja meklēt arī Bezvēsts.lv

Pēc gada miris atrasts pazudušais, kuru Tallinā palīdzēja meklēt arī Bezvēsts.lv

0

 

Organizācija Bezvēsts.lv ziņo, ka pēc gada miris atrasts 2017. gada 25. novembrī pazudušais Somijas arodbiedrību līderis Āri Sārilammi, kurš dienu iepriekš bija ieradies Tallinā uz konferenci, bet mīklaini pazudis.

Mirušais atrasts netālu no Mīdurannas ostas Igaunijā, kas ir ievērojams attālums no vietas, kur viņš Tallinā, visticamāk, iekritis ūdenī. Pie Admiralitātes kanāla somu, kurš pārvietojies visai nedrošā gaitā, pēdējo reizi bija fiksējušas novērošanas kameras, bet brīdi vēlāk novērota spoguļgludā ūdens saviļņošanās – acīmredzot, tobrīd viņš iekritis ūdenī.

Sārilammi meklēja gan policija, brīvprātīgie un ūdenslīdēji, gan igauņiem palīgā brauca mūsu Bezvēsts.lv. Diemžēl visi meklējumi toreiz bija nesekmīgi.

Kā vēsta Igaunijas un Somijas mediji, igauņu likumsargi 14. novembrī paziņojuši kolēģiem Somijā, ka 1963. gadā dzimušā vīrieša līķis ir atrasts. Viņa identitāte ir noskaidrota, tāpat nav iemesla domāt, ka nāve būtu saistīta ar noziegumu. Tā kā ķermenis ūdenī pavadījis teju gadu, tiesu medicīnas ekspertus sagaida visai sarežģīts, ja ne neiespējams uzdevums – noteikt, kāds bijis soma nāves iemesls.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.