Home Nopietnāk Otrdienas rīts sācies ar ziņu par nelaimi Saulkrastos; policija lūdz palīdzību

Otrdienas rīts sācies ar ziņu par nelaimi Saulkrastos; policija lūdz palīdzību

0

 

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 92 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 satiksmes dalībnieki; viens gājis bojā, vēsta Valsts policija.

Ceļu satiksmes negadījums ar bojā gājušo: Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

Šī gada 12.novembrī pulksten 16.45 Saulkrastos, Ainažu ielā, pie sabiedriskā transporta pieturas “A.Kalniņa iela”, kāda persona, vadot automašīnu VW Passat, uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā notikuma vietā. Valsts policija skaidro notikušā apstākļus un aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot uz tālruņa numuriem 67219837, 26653635 vai 110.

Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 428 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 157 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvo braukšanu un 11 par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12.novembra plkst. 6.30 līdz 13.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Šonakt plkst. 3.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg vienstāvu ēka ar šīfera jumtu 800m2 platībā un ēkai blakus esošie kokmateriāli 200m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 7.13 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Plkst. 4.24 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Vītiņu ielu Aucē, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēkas otrais stāvs un jumts 120m2 platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 6.57 ugunsgrēks lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji trīs ēku dūmvados, elektrības stabs, elektrības rozete, apgaismes ierīce, elektrosadales skapis, sadzīves mantas, dzīvojamās mājas jumts, dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegums, pirts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Zeltrītu ielā Mārupē izcēla kanalizācijas akā iekritušu bebru, Attekas ielā Ādažos no koka nocēla kaķi, bet Dzirciema ielā Rīgā atbrīvoja divus putnus, kas bija iestrēguši starp jumta kori un griestiem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.