Home Nopietnāk Nopietni cietusi dzejniece Māra Zālīte

Nopietni cietusi dzejniece Māra Zālīte

0

 

Kā otrdien vēsta izdevums “Privātā dzīve”, pazīstamā dzejniece Māra Zālīte vasaras izskaņā sava lauku īpašuma apkaimē iekļuvusi sadzīviskā negadījumā, gūstot smagu traumu.

Aptuveni divus mēnešus Zālīte bija pazudusi no aprites, klīda runas, ka ar viņu noticis smags negadījums. Telefoniski viņa to nekomentēja. Pagājušajā nedēļā dzejniece beidzot izgāja sabiedrībā, apmeklējot rokoperas “Lāčplēsis” jauniestudējuma pirmizrādi. Izdevumam viņa atklāja, kas īsti noticis.

“Esmu divus mēnešus diezgan disciplinēti pavadījusi gultas režīmā, vajadzētu vēl, bet nevaru ignorēt šo pasākumu,” atklāja dzejniece. Viņa pastāstījusi, ka vasaras izskaņā iekļuvusi sadzīviska rakstura negadījumā lauku īpašuma apkaimē, bet detalizētāk skaidrot nevēlējās.

Šajā laikā Zālīte atpūtusies, kas citkārt nav bijis iespējams. Ārsts atļāvis apmeklēt jauniestudējuma pirmizrādi, ja māksliniece neklanīšoties pārāk zemu. “To arī centos ievērot,” viņa atzina.

“Par laimi, viss sliktākais jau ir aiz mugura, tagad jāskatās tikai uz priekšu,” saka dzejniece, kurai, guļot gultā, jau izteikti “trīs neatvairāmi darba piedāvājumi.”

Plašāk jaunākajā “Privātās dzīves” numurā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.