Home Nopietnāk Dziedātājs Roberto atklāj skarbu pieredzi – kā iztikt ar 1 eiro dienā?

Dziedātājs Roberto atklāj skarbu pieredzi – kā iztikt ar 1 eiro dienā?

2

Populārais dziedātājs un raidījuma “La Dolce Vita” vadītājs Roberto Meloni, kurš Latvijā dzīvo jau ilgus gadus, sarunā ar izdevumu “Privātā dzīve” atklājis, ka nesen piedalījies šovā, kurā bijis jāiztiek ar tikai 1 eiro dienā.

Patlaban TV ekrānos Itālijā tiek rādīts šovs “Pecchino Express” jeb “Pekinas ekspresis”, kurā filmējies arī Roberto. Šova darbība risinājusies tādās Āfrikas valstīs kā Maroka, Tanzānija un Dienvidāfrikas republika. Dalībnieki sadalīti pa pāriem, viņiem bijis jāpārvietojas no pilētas uz pilsētu un jāiztiek ar vienu eiro dienā. Roberto atklāj, ka nācies stopēt mašīnas, diedelēt ēdienu un pašiem meklēt naktsmājas, izpildot šova veidotāju uzdevumus. Katra sērijas labākie tikuši pie naudas balvas.

Latvijas itālim šovā klājies gluži labi, jo pirmajā raidījumā viņš ieguvis 2. vietu, bet nākamajā pat uzvarējis. Summas Roberto neatklāj, bet varējis labi nopelnīt.  “Vai ir vērts, dzīvojot komfortā Latvijā, čīkstēt par sīkumiem?” retoriski jautā Roberto, kurš šoruden būs redzams uz Daugavpils teātra skatuves izrādē “Rezidents Sylagolā”. Itālis neslēpj, ka ārkārtīgi iemīlējies Latgalē un tā viņam atgādinot dzimto Sardīniju.

2 COMMENTS

  1. Tikai daļa pensionāru iztiek ar 0,50 centiem dienā un vēl dzīvo!!! Neraudiet tie, kam ir citi ienākumi…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.