Home Nopietnāk Noskaidrots, kuri no “Baritonu” puišiem ir brīvi. Vai viņi tiešām izvēlas tikai...

Noskaidrots, kuri no “Baritonu” puišiem ir brīvi. Vai viņi tiešām izvēlas tikai latgalietes?

0
Attēlā no kreisās: Artūrs, Mārtiņš, Ingars un Normunds jeb
Attēlā no kreisās: Artūrs, Mārtiņš, Ingars un Normunds jeb "Baritoni". Foto: facebook.com/grupa.baritoni

 

Populārā TV šova “X-faktors” skatītāju mīluļi, neapšaubāmi, ir četri puiši no Rēzeknes – brāļi Ingars un Artūrs Puncuļi, Mārtiņš Strods un Normunds Litovnieks. Ņemot vērā viņiem šobrīd pievērsto uzmanību, loģisks ir jautājums: Kuri no puišiem ir brīvi?

Sarunā ar “Vakara Ziņām” noskaidrojas, ka šobrīd attiecībās nav ne brāļi Puncuļi, ne Mārtiņš. “Es vienīgais no mūsu grupas esmu precējies. Pārējie ir brīvi čaļi. Esmu ģimenes cilvēks, un manu ieviņu sauc Skaidrīte un dēlu – Matīss. 19. decembrī dēlam paliks trīs gadi. Apprecējāmies pagājušā gada 29. jūlijā,” stāsta Normunds. Brīvie puiši atklāj, ka noteikti nav ieciklējušies tikai uz meitenēm no Latgales, izredzes uz viņu uzmanību ir ikvienai.

Šova dēļ puiši spiesti 25 stundas nedēļā pavadīt ceļā starp Rīgu un Rēzekni. Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, sestdienās un svētdienās viņi ir Rīgā, tomēr katru dienu atgriežas Rēzeknē. Grupa ir pārliecināta, ka var uzvarēt “X-faktorā”.

Puiši nedaudz pastāsta arī par izaicinājumu, kuram piekrituši kopā ar savu mentoru Intaru Busuli. Visi kopā vēlas nomest 32 kilogramus, tostarp Ingars vēlas atbrīvoties no vismaz deviņiem, Normunds – septiņiem, Mārtiņš vēlas zaudēt 4-6 kilogramus, bet ugunsdzēsējs Artūrs – trīs.

Plašu sarunu ar puišiem lasiet piektdienas, 9. novembra, izdevumā “Vakara Ziņas”!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.