Home Nopietnāk Diemžēl izirusi dziedātājas Evijas Slokas laulība

Diemžēl izirusi dziedātājas Evijas Slokas laulība

0

 

Rit jau ceturtais gads, kad Evijas Slokas ikdiena paiet Amerikā, kur māksliniece ir mūzikas privātskolotāja bērniem. Augustā māksliniece izdeva sev mīļas dziesmas “Nesaki man neko” kaverversiju, kurai nu seko nākamā dziesma “Mainīgs vējš”. Tāpat Evija šķīrusies no sava Itāļu izcelsmes amerikāņu vīra Frančesko Rea, ar kuru iepazinās 2014. gadā Anglijā, bet divus gadus vēlāk ASV mija gredzenus, pieņemot vīra uzvārdu, vēsta dziedātājas pārstāve.

Evija Amerikā bērniem māca mūziku, dziedāt, klavierspēli un vijoles spēli. Paralēli visam māksliniece cītīgi strādā pie Latviešu šūpuļdziesmu albuma, kura pirmizrāde būs jaunajā gadā. Pirmā dziesma no albuma jau tika izdota šī gada augustā – “Nesaki man neko”. Dziesmas mūzikas autors ir Uldis Ozols, bet vārdu autore ir Nora Kalna. Dziesmas jaunās kaverversijas producents un aranžētājs ir Latvijā labi pazīstamais Lotars Lodziņš ar kuru māksliniece sadarbojās arī jaunās dziesmas radīšanā.

Dziesmas “Mainīgs vējš” komponists, teksta autors un basists ir talantīgais Ingars Viļums no latviešiem tik labi pazīstamās grupas “Prāta vētra”. Dziesmas aranžējums arī pieder Ingaram Viļumam un jau pieminētajām Lotaram Lodziņam, un viņa studijas kolēģim Jānim Kalvem. Miksējuši un masterējuši – Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no Labo ierakstu studijas.

Jaunajai dziesmai tapis arī video, kuras autore, filmētājā, montāžas vadītāja ir pati Evija Sloka. Video filmēts Amerikas kalnos tikai plus 2 grādos. Evija Sloka: “..Es domāju, ka dziesmai “Mainīgs vējš” ļoti labi piestāv kalnu gali, jo dzīvē taču vienmēr viss plūst un mainās, un kalni ir kā punkts, kur var apstāties un sekot līdzi pareizajam vējam. Es uz kalniem dodos tad, kad man viss dzīvē apgriezies kājām gaisā, kā šai periodā, kad esmu izšķīrusies no sava vīra. Kalni dziedē un ļauj apkopot domas jaunajam dzīves posmam!..”

Lotars Lodziņš par sadarbību: “..Dziesmu sarakstījis Prāta vētras basģitārists Ingars Viļums un es. Mēs ar manu kolēģi Jāni Kalvi regulāri ar Ingaru sadarbojas un apmainās idejām, vai vienkārši komunicējam, lai būtu lietas kursā par mūzikas tendencēm. Ingars savā laikā bija iedevis dziesmas demo ar piebildi – varbūt kādam noder. Tā, nu pienāca reize, kad atcerējos par šo dziesmu darbojoties ar Eviju pie viņas topoša albuma. Mazliet no savas puses iejaucāmies aranžējumā, mēs kaut ko pielikām, Evija pielika un tā tapa šī dziesma. Tā bija interesanta sadarbība, jo viss notika attālināti. Ingars koncertos, Evija Amerikā, mēs Rīgā. Lai skan un ceru, ka klausītājiem patiks!..”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.