Home Nopietnāk Milzīga nelaime notikusi daudzbērnu ģimenē Ipiķu pusē; ļoti lūdz palīdzēt

Milzīga nelaime notikusi daudzbērnu ģimenē Ipiķu pusē; ļoti lūdz palīdzēt

0

 

Pēc pirmdienas vakarā Ipiķu pagastā notikušās nelaimes no daudzbērnu ģimenes mājas pāri palikuši tikai divi kaili skursteņi, vēsta LNT “Degpunktā”. Turklāt nelaimē bojā gājis ģimenes galva, kurš nosmacis dūmos.

Sieva Dace ir satriekta un vēl nespēj aptvert, kas noticis. Viņa pirmā ieradās notikuma vietā, kad no kaimiņa uzzināja par nelaimi. Ģimenes galvu neviens nav varējis sazvanīt, jo dažas dienas iepriekš viņš savu telefonu iedevis meitai, kura ārstējusies slimnīcā.

Sieviete raudot stāsta, ka vīrs atrasts bērnu istabā, nevis istabā, kur abi parasti gulējuši. Iespējams, biezajos dūmos centies no ēkas izkļūt, bet nesekmīgi. Vadi mājā bijuši jauni, šobrīd pastāv versija, ka noticis īssavienojums datorā vai televizorā. Savukārt krāsns nebija aiztikta vismaz diennakti.

Dacei tagad vienai nāksies rūpēties par ģimenes trim pusaugu bērniem. Vēl viens dēls jau ir liels un dzīvo atsevišķi, bet pārējie ģimenes locekļi palikuši vien ar to, kas mugurā. Kādu laiku ģimene mitināsies pagasta piešķirtā trīsistabu dzīvoklī, bet tas ir pagaidu risinājums, cer saime. Šobrīd plāns ir mēģināt atjaunot turpat netālu esošās vectētiņa mājas. Vectēvs, kurš nu zaudēji dēlu, ģimeni uzņems pie sevis, bet pirms tam nepieciešam nopietns remonts.

Ja ir iespēja palīdzēt cietušās ģimenes mājvietas remontam, zvaniet pa tālruni 90067088, ziedojot 1,42 eiro. Tāpat iespējams veikt pārskaitījumu uz Daces kontu (attēlā zemāk)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.