Home Nopietnāk Patīkamas ziņas visiem veikalu “Maxima” pircējiem Rīgā

Patīkamas ziņas visiem veikalu “Maxima” pircējiem Rīgā

0

 

“Maxima Latvija” novembrī plāno atklāt trīs veikalus Rīgā, turpinot īstenot investīciju programmu pircēju iepirkšanās iespēju paplašināšanai. Pēc apjomīgiem rekonstrukcijas darbiem 15. novembrī tiks atklāts “Maxima XX” veikals Kurzemes prospektā 141, Rīgā, kā arī divi mazāka formāta veikali – 15. novembrī durvis pircējiem atkal durvis vērs “Maxima X” Nometņu ielā 29b un 29. novembrī “Maxima X” Lidoņu ielā 3.

“Šogad teju katru mēnesi esam atklājuši jaunus vai rekonstruējuši un modernizējuši esošos veikalus. Nozīmīgas pārmaiņas ir gaidāmas arī novembrī, atklājot vēl trīs veikalus, lai “Maxima” pircējiem un darbiniekiem nodrošinātu mūsdienīgu iepirkšanos ērtās, gaišās un modernās telpas. Mūsu darbinieki un sadarbības partneri ik katru “Maxima” veikalu izveidi ir rūpīgi plānojuši vairākus mēnešu garumā, ieviešot būtiskus uzlabojumus, lai padarītu iepirkšanos vēl patīkamāku,” komentē “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Veikalu tīkla paplašināšanas laikā tiek veikta gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām. Vienlaikus “Maxima Latvija” attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēma.

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” šogad īsteno investīciju programmu ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro. Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tostarp, “Maxima Express”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.